Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kiben mit hoz elő ez a kis...

Kiben mit hoz elő ez a kis szöveg?

Figyelt kérdés

2 éve valami nagyon megváltozott...

Attól a naptól kezdve azt érzem nem is élek

Mintha kiszállt volna belőlem az,ki voltam..

Csak létezem de nem élek..

Mindennapom csak egy túlélés

Este lefekszem félve hogy megint előjönnek a gondolataim

Félve hogy sírnom kell majd

Félve hogy a következő nap csak rosszabb lesz

Félek az alvástól hülyén hangzik de igen

Csak lefekszem reménykedve hogy sikerül gond nélkül elaludnom

Majd reggel felkelek mintha tegnap este nem történt volna semmi.

Nem tudom mit akarok én az élettől csak "létezgetem"

Túl sokan cserben hagytak már pedig esküszöm nem csináltam semmi rosszat tényleg esküszöm

Miért mindig én vagyok a rossz mindenki szemébe? Aki nem tud rólam semmit sem az is utál..sokan kevertek rólam mindenfélét ezért is sokan utálnak..

Utálom magam

Hogy nem lehetek olyan mint a többiek..akik boldogak..boldog családban élnek.. és vannak barátaik.. nekem is van 1.. 2... akik próbálják tartani bennem a lelket.. de most megtörtem... nem akarok elaludni félek hogy álmomban megfulladok a sírástól..

Miért mentél el? Mondd mér kellett ezt tenned velünk? Miért nem szerettél? És mér távolodtunk el egymástól? ...

Mér nem érdeklődsz felőlem? Én sokat gondolok rád vajon mi lehet veled miket élhettél át amióta nem vagyunk barátok...

Mindennapot úgy élek meg hogy majd lesz valami.. próbálom nem mutatni hogy nincs minden rendben ami szerintem megy is próbálom elfolytani magamban, de amint egyedül vagyok..egyedül maradok a gondolatokkal is... nem bírom..túl nagy teher ez nekem.. miért kell mindig ordibálni? És miért nem tudsz egy kicsit gondolni ránk? Én megértelek de kérlek ne dobd rám a te terheidet is... elfáradtam.. nem a munkában.. a sok tehertől..

Miért baj ha sokat vagyunk együtt? Ő legalább tereli a gondolataimat.. néha jobb lenne nélküle mint vele de inkább vele mint nélküle mert szétesnék akkor már teljesen... képzeld azt el hogy egy házat egy gyufaszál tart össze... képzeld el hogy összetörik a pohár és próbálják összeragasztani,de a ragasztó nem elég hozzá...

Csak hallgatok..csendben vagyok..nem tudok megszólalni..nem merek,mert sírni fogok..


2019. okt. 9. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Nyaf-nyaf.
2019. okt. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy rájöttem nem régen hogy semmit nem akarok az élettől. Meg kéne halnom, de gyáva vagyok meg tenni az öngyilkosságot.minden este lefekvés előtt azon gondolkodom hogy vajon képes leszek e megélni. Lesz e munkám, házam, barátaim. És igen, az egyik rész nagyon be talált "miért nem érdeklődsz irántam?" az exemmel vagyok így. Szakítottunk, de én majdnem minden héten gondolkodom rajta hogy vajon mi lett vele azóta, miket élt át,halálos beteg volt. Az se biztos hogy él. Hát engem eléggé felkavart ez a szöveg :) különben most is azért nem alszom mert túl sok gondolat van a fejemben amik nem hagynak nyugodni az élettel kapcsolatban. Minden éjjel fennt vagyok hajnali 3 ig, el megy egy doboz cigi, közbe zenét hallgatok és gondolkodom.
2019. okt. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt,hogy egy kemény depressziós vagy túl nagy szerelmi bánatos egyén gondolatait olvastam el...
2019. okt. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként anyura és a barátaimra értettem, semmi szerelmes gond..hála isten a szerelmem mellettem van mindenben.
2019. okt. 10. 21:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazából teljesen irreleváns, hogy te mit kire értesz abból a szempontból, hoyg másnak ez így önmagában mit mond.
2019. okt. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha a szerelmed melletted van mindenben, nem tudom, mi hiányozhat.

A szerelem mindent pótol, a szerelmet nem pótolja semmi.

2019. okt. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!