Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Instagramon a feltöltött...

Instagramon a feltöltött képet a rendszer visszadobja a közösségi irányelvek előírásai miatt, holott nem sértettem meg egyiket sem. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

2019. okt. 19. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Az, hogy de igen, megsérted.
2019. okt. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%

Szia!


Mivel tudtommal már az Insta is a Facebooké, hasonló elven működik: azaz, ha a képen valami csak emlékeztet olyanra, amivel megszegheted a közösségi elveket, akkor az automata program addig törli-tiltja, amíg nem ellenőrzik. (Bár az is lehet, nem fogják sosem ellenőrizni, tiltják, mert hasonló.)


Mondok példát (persze ez Facebookos, de az ok végül is ugyanaz lehet): nekem többször olyan képem tiltották, amin lyuk volt, illetve üreget ábrázolt. (Egy kertészkedős játékhoz kellett illusztráció) A képen látható üreget az automatika szexuális tartalmúnak (!?) jelölte meg! Nem ellenőrizték később sem, mert azt a képet sosem engedte később sem feltölteni.

2019. okt. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Közben megoldódott, csak újra be kellett jelentkezni, valami bug lehetett.


#2 Köszi az ötletet, én is ilyesmire gondoltam, de mivel sporttal kapcsolatos gyűjteményem darabjait töltögetem fel és egy az egyben ugyanilyen típusú képből volt már feltöltve legalább 100 fotóm, így fura volt... :D

2019. okt. 19. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!