Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kitaláljátok, mi lehet a...

Kitaláljátok, mi lehet a keresztnevem a személyiségem alapján?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, szeretek rajzolni, netezni, játszani a gépen.Imádok zenét hallgatni, szinte része az életemnek, és főleg rock/metált hallgatok, de ezt aki nem ismer, szerintem ezt nem gondolná a külsőm alapján.Sokan csendesnek gondolnak, azt hiszik amiről beszélhetnék...Persze baráti körben be nem áll a szám.Szinte már idegesítő, mennyit tudok olyanoknak beszélni, akikkel tényleg jó, és megbízom bennük..Ízlésemet nem befolyásolja a divat, sem úgy, hogy azt szeressem, ami éppen menő, sem úgy, hogy pont azért ne szeressem mert ugye divat és ki akarok tűnni a többiek közül.Engem ez nem érdekel...Irigykedni sem szoktam az emberekre, az hogy mást szerencse ér, az nekem még nem veszteség, ellenben nagyon magam alatt vagyok, ha nem sikerül valami.Kritikus vagyok magammal és másokkal szemben is, de másoknak csak akkor mondom meg, ha kérdeznek, talán ha barát lenne az illető, és tényleg nagyon rosszat csinálna, akkor a szemébe mondanám.Ha kérdezik, akkor persze nem hazudok.

Még sohasem cigiztem, és ezt nem is tervezem.Én büszke vagyok rá...Az alkoholt nem ítélem el, hiszen összehozhatja a barátokat és jó is, de tudni kell, hol a határ.A vízipipa az, ami szerintem nagyon jó.

Utálom, ha azok alapján ítélnek meg, amit másoktól hallanak az emberek, és a kétszínűséget.Ha valami nem tetszik, akkor mondjuk meg, vagy hallgassunk, de ne dicsérjük az illetőt és a háta mögött mondjuk el...

Utálok suliba járni, de ha kedvenc tantárgy kell, akkor talán rajz és infó :D Szeretem az animéket(persze nem fangörcs szinten), és a Dr. House-t.Kedvenc kajám a pizza, kedvenc állatom a macska.Én általában barátságos vagyok, kivéve akkor, ha a másik sem az, de akkor is próbálom magamban tartani, amíg ki nem vív magának többet.

Nem szeretek strandra járni, de medencézni igen.Elítélem az állatkínzókat, és azt is, aki a másikat bántja, hogy nagyobbnak érezze magát, otthon persze problémái vannak, amiket nem tud megoldani...


2010. júl. 16. 20:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Kata? Nekem van egy Kata nevű osztálytársam és nagyon hasonlítasz rá a tulajdonságaid alapján.
2010. júl. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Niki
2010. júl. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Eddig egyik sem
2010. júl. 16. 20:06
 4/20 anonim ***** válasza:
Zsófi , Andrea , Karola , Viki , Krisztina , Veronika , Flóra
2010. júl. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem volt közte
2010. júl. 16. 20:09
 6/20 anonim ***** válasza:
Amúgy személyiség alapján nem lehet kitalálni , mert semmi köze nincs a névhez , de legalább többet megtudtam rólad:D
2010. júl. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Patrícia,Anett,Nóra,Réka
2010. júl. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Dóri ? Anna ?
2010. júl. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Kitti,Anita

ritka neved van?

egyébként mi ez a 14évesen büszke vagyok hogy nem cigiztél? én se próbáltam ki 16éves koromig, szóval te még ne szólj el semmit én se tudtam, hogy cigizni fogok

2010. júl. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Benne volt, de csak 20 válaszoló után mondom meg, melyik
2010. júl. 16. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!