Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha a KRESZ vizsgan nem azt a...

Laci0504 kérdése:

Ha a KRESZ vizsgan nem azt a pontszamot mondom amennyivel valoban atmentem/megbuktam akkor visszalehet nezi? Vagy valamelyik dokumentumban megjelenik h sikeres/sikertelen ennyi es ennyi pontal?

Figyelt kérdés
2019. okt. 21. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
A vizsgáztató látja a képernyőjén, de minimum tárolva van egy adatbázisban hogy ellenőrizhető és visszakereshető legyen, természetes a regisztrált vizsgázó adataihoz rendelve. Azért nem gondolod, hogy kicsit túl egyszerű lenne simán kamu pontszámot bemondani, így soha senki nem bukna meg? Inkább arra készülj, hogy átmenj, ne arra, hogy verd át a vizsgáztatót.
2019. okt. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igaz, régebben vizsgáztam, de nem tudom milyen pontszámot kellene mondani. A KRESZ-vizsga egy zárt, számítógépes rendszeren történik, az eredmény bekerül az adatbázisba.

A szerzett pontszám a továbbiakban érdektelen. Sikeres/nem sikeres. Ez a két lehetőség van.

2019. okt. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sehol nem tartják nyilván, hogy hány pontod lett.

Két dolog van, a megfelelt és a nem felelt meg.

2019. okt. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy arra gondolsz, hogy amikor kész vagy a vizsgán és mész aláírni, akkor bemondasz egy random számot? Nem fogják kérdezni tőled. Azt látja a vizsgabiztos a gépen, odairja a nevedhez, ha hogy megfelelt vagy sem és aláírod.
2019. okt. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!