Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy ismeretlentől kapnátok...

Ha egy ismeretlentől kapnátok egy e-mailt reagálnátok rá? Egyáltalán megnéznétek?

Figyelt kérdés
Szóval a szituáció: kapsz egy random e-mail, egy csajtól, amiben téged dicsér meg. Tételezzük fel, hogy alig 200 követővel rendelkezel, az e-mail pedig angolul van, iszonyatos helyesírással. Ti mit tennétek? Megköszönnétek, vagy nem reagálnátok, mondván, hogy ne zaklasson titeket senki e-mailbe, vagy esetleg máshogy?

2019. okt. 21. 22:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy nem tudod, hogy hol a francba találta meg az e-mail címed.
2019. okt. 21. 22:42
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A rossz helyesírású idegen nyelvű levelek általában csalóktól érkeznek. Nem szabad rá válaszolni, törölni kell rögtön.

Én sok ilyet kapok, hirdetett cuccaimat akarják mevenni, randevút kérnek, stb. Ezekre vigyázzni kell.

Persze normális magyar ember is írhat, de ez gyorsan kiderül a levél tartalmából.

2019. okt. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igazából a barátnőm szeretne írni egy külföldinek, akit követ instán és ezért született meg a kérdés.

Én rögtön törölném, el se olvasnám és szerintem a legtöbb ember így van ezzel.

2019. okt. 24. 17:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbálja ki! Írjon! Mit veszíthet? Világhírű instacelebeknek PR-osok kezelik a fiókját. Ergo ha ír is az illetőnek, nem fog eljutni hozzá a levél.
2019. nov. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4 köszönöm a választ


Mint íram nagyjából 200 követője van az illetőnek, szóval nem világhírű, sőt egyáltalán nem híres. :)

2019. nov. 1. 20:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá! :)
2019. nov. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!