Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet online vagy egerben...

Hol lehet online vagy egerben egéralátét gumi anyagot kapni?

Figyelt kérdés

Kerestem sokáig és odáig jutottam hogy kaucsuk gumi van benne, de ha annak akarom méterét venni akkor elkerültem a szigetelőanyagok világába...


Igazából nekem egy 150*60 as alátét kéne dr ilyen alapméret nincsen...



2019. okt. 24. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Postával az alapanyag drágább mint venni egyet és méretre vágni.


Én kartonpaprírra technokol-lal ragasztottam fekete textilt, majd a hátoldalára rajzolt alaprajz szerint kivágtam. Kb 10 perces meló. Fogsz egy doboz tetőt vag tálcát és körberajzolod. A sarkokat lefordított kávéscsésze mellett kihúzod és lehet is vágni. Az anyagot feszítve kell a ragasztóra nyomni. A ragasztót el kell kenni, nem szabad hogy az anyag beigya. Az anyag legyen sötét de ne legyen se bolyhos se fényes. Egy jó lézerrel szerelt egér nem felületérzékeny. A felületérzékeny egeremhez A4-es papírlapot használok vagy semmit.

2019. okt. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csinálni én is tudok, csak mivel utazásra kell, vagyis cipelném a laptoppal mindenhova mint pl repülő, meg vonat, nem hiszem hogy az olyan sokáis bírná...
2019. okt. 28. 08:36
 3/3 anonim ***** válasza:
A kartonpapíros szövet fajták sokáig bírják. Én is éveket használtam egy-egyet. Nem néz ki jól de egyszerű olcsó és elérhető. Bár ha nagyon kell akkor 3 ezer alatt már adnak jót.
2019. nov. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!