Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti milyen ajándékot adnátok...

Ismeretlenke222 kérdése:

Ti milyen ajándékot adnátok egy hírességnek?

Figyelt kérdés

Az az igazság hogy Billie Eilish-nek szeretnék valami ajándékot adni.

Van valami ötletetek?



2019. okt. 26. 17:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
Mondjuk valami jó énekes albuma? Csak, hogy tudja milyen az
2019. okt. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ölelés.
2019. okt. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Lucifer-666

Azt alapból kap❤️😊🥰

Csak még szeretnék valami olyat adni amiről emlékezni fog ránk...és nem tömeg

2019. okt. 26. 17:36
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Nem szoktam magamnak ajándékot venni.
2019. okt. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
58%
Adj neki egy albumot az elmúlt tíz év egy év alatt felfedezett, ünnepelt majd elfeledett sztárocskáiról.
2019. okt. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
100%
Honnan tudod ,h találkozni fogsz vele? Amúgy Eilish nagyon sok mindenért rajong egy csomó interjúban beszél erről.Bár ahogy a gondolkodásán észrevettem szerintem ha általa preferált témákról beszélgetnél vele arra emlékezne de hát arra meg nem nagyon lenne idő gondolom...
2019. okt. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
35%
Te komolyan azt hiszed, hogy majd emlékezni fog rád? :D Naponta több ezer hozzád hasonló tinike nyalja szárazra a seggét, úgyhogy nehogy azt gondold már, hogy majd pont te fogsz az emlékezetében megmaradni. Lehet, hogy normálisan bánik a rajongóival, de mindet elfelejti egytől egyig, megnyugodhatsz. :D
2019. okt. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
96%

Bárcsak én is találkozhatnék vele.


Utolsó válaszoló: hidd el, hogy van olyan rajongója, akire emlékszik. Sok, mint minden hírességnek. A rajongók nélkül sehol nem lennének.


Rengeteg dolgot imád, amiről beszél is. Van miből választanod

2019. okt. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nem kell flegmázni...nem kértem a véleményed...ha nem tudsz a kérdésemre rendesen válaszolni akkor inkább ne is írj semmit....azt kérdeztem hogy valami kis személyes ajándék ötletetek van e. Csak egy kérdés volt

Amúgy nem mondtam hogy biztosra fogok vele találkozni...de van rá esély. Szóval nem kell rögtön itt flegmázni. Szerintem rendesen is írhattál volna választ de nekem aztán mindegy. Az utsó kommentelőnek pedig üzenem hogy aranyos vagy❤️

Nekem is van 1-2 ötletem.

2019. okt. 31. 22:34
 10/21 A kérdező kommentje:

#8 kommentelő... én is remélem hogy te is tudni vele találkozni...nekem is egy nagyon nagy álmom❤️❤️

Sok szerencsét ❤️

2019. okt. 31. 22:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!