Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Óra szakértők! Mi a véleményet...

Óra szakértők! Mi a véleményetek a Tag Heuer link calibre 5 karóráról?

Figyelt kérdés
Pozitív és negatív véleményeket is kérek! A a válaszokat előre is köszönöm!
2019. okt. 26. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Túlárazott.


[link]


A szerkezete Stellita/Eta alap. Ez Steinhart búvárban már 150-ért megvan!!!


A név persze más kérdés, de ér annyival többet a TH logó?

2019. okt. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2019. okt. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a linkeket! Az a búvár Tag Heuer nagyon szép! De én már beleszerettem a link calibre 5-be, csak azt szerettem volna megkérdezni, hogy az árát leszámítva mennyire tartjátok jó órának tudásilag? Én nagyon szeretem az órákat, abból is inkább a svájci márkákat, de műszakilag sajnos nem értek úgy hozzájuk. Azt tudom, hogy a Calibre 5 az fél eta szerkezetű. Annyit még megkérdeznék, hogy mi a külömbség az eta és a fél eta szerkezet között? Ha valaki megírná azt nagyon megköszönném.
2019. okt. 26. 20:21
 4/5 anonim ***** válasza:

"... mi a külömbség az eta és a fél eta szerkezet között? Ha valaki megírná azt nagyon megköszönném."


ETA = ETA, svájci, minőségi. Alap, de kiváló!

Sellita = Svájci, minőségi. Alap, de kiváló! Viszont gyakorlatilag másolata az ETA szerkezetnek.


Fél ETA...így még nem hallottam, de vágom mire gondolsz.

Van az ETA szerkezet, amit vagy az ETA gyár, vagy az óragyár, jelen esetben a Tag megpiszkál.


Az ETA, egy szerkezet gyártó. Autós hasonlattal élve olyan, mintha a VW egyik motorjáról beszélnénk, amit elad a Seat, a VW, és még ki tudja milyen gyáraknak. Csak az egyik helyen alapban használják, a másikban meg tesznek rá turbót, hogy 20-al gyorsabb legyen.


A Steinhart-tal arra céloztam, hogy ér e neked a név + egy vagyont.


Mert ez sacc/kb. olyan, mintha vehetnél egy Seat (Steinhart) autót 5M-ért, meg egy azonos kategóriájú, minőségű, tudású VW kocsit (TH) 10M-ért. 95%-ban azonos motorral.

2019. okt. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szèpen köszönöm a segítséget! :)
2019. okt. 26. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!