Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A sorozatbarát oldal nem...

A sorozatbarát oldal nem enged bejelentkezni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem küldtem meghívót, csak néztem a szokásos sorozataim, aztán el kellett mennem és kikapcsoltam a laptopom, majd úgy 3 óra elteltével mikor neki kezdtem volna az újabb résznek, kiírta, hogy jelentkezzek be, mondom oké megcsinálom gyorsan. Kiírta, hogy "ugye nem e-mail címmel próbálsz bejelentkezni?" persze rendesen a felhasználói nevemmel próbálkoztam, aztán új jelszót akartam kérni, de kiírta, hogy vagy a kód nem jó vagy nincs ilyen e-mail (e-mail helyes volt tehát nem értem) ezt egy párszor kipróbáltam,de azóta se megy...valaki help <3
2019. okt. 27. 19:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Kaptam másik e-mailre egy meghívót azzal regisztráltam újra és így sikerült megoldanom, de nem értem azóta sem a problémát
2019. okt. 27. 19:52
 2/7 mindentudó99 ***** válasza:
Valamelyik nap egyik jelszavam se fofadta el a gép semmilyen oldalra ahova kell jelszó. Újraidítottam a gèpet és jó lett
2019. okt. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már ebbe sem enged be ugyanezekkel az okokkal, de nem értem, mert tényleg csak nézem a sorozatomat :/ most mit kéne tennem?
2019. okt. 29. 09:03
 4/7 A kérdező kommentje:
Na most olvastam, hogy egy bizonyos rész mennyiségének megnézése egy nap alatt (valami 176/50p) miatt kitehetnek, persze én ennél többet is megnéztem egy nap alatt...mivel ami nem érdekel áttekerem, szóval ilyenkor mit kéne tennem?
2019. okt. 29. 09:25
 5/7 mindentudó99 ***** válasza:
Kell még egy regisztráció
2019. okt. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, +egy kis kontrol magamnak :D persze a regisztrációt hamar megcsinálom (szerencsére), de a megadott korláton belül maradni számomra nehéz, na de ez van, legalább megoldódik a probléma
2019. okt. 29. 10:27
 7/7 anonim ***** válasza:

A legtöbb ember ha sorozatot néz, akkor megnézi szépen az egészet, nem teker át mindent. Sajnos mivel máshogy csinálod, mint az emberek többsége, a gép úgy veszi, hogy csalsz.

Szóval igen, új regisztráció, és önfegyelem:)

2019. okt. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!