Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy működik az Xbox live gold?

Cr7real kérdése:

Hogy működik az Xbox live gold?

Figyelt kérdés
Teljesen új vagyok ebben, még sose multiplayereztem, most úgy döntöttem szeretnék online játékkal játszani de nem tudom hogy van ez az egész? Meg kell vennem azt a 3 hónapos beváltó kártyát? Beütöm a kódot és kész? Nem szükséges a bankkártya vagy ilyesmi? Ha lejár a 3 hónap akkor másik 3 hónapos kódot kell venni úgy megismételni?

2019. okt. 28. 01:21
 1/1 anonim válasza:

Nagyon egyszerű mondom hogy csináld.

2 lehetőséged van.

1; Megveszed a sima xbox live goldot a store-ból bankkártyával, vagy rendes boltból pl. Konzolvilág. Ha a store-ból veszed azonnal aktiválja, ha rendesboltból, akkor kapsz egy kódot, amit majd a store-ban tudsz aktiválni.


2; Veszel Xbox game pass ultimate-t. Ebben van Gold is, meg Game Pass is. (Gondolom tudod mi az a game pass, ha nem akkor gyorsan elmondom. Az a lényege, hogy kapsz 100+ játékot ingyen. Ha a főképernyőn egyet jobbra mész ott vannak miket.)

Ez sokkal jobban megéri, főleg hogy az első hónapban csak 300 ft., míg a jövőben 4100, de az is megéri.

Szerintem a másodikat válaszd.

Store-> Game Pass Ultimate-> Bankkártya adatok és meg is vagy.

2019. okt. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!