Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Amerikában élő ismerősöm...

Amerikában élő ismerősöm akarja nekem Magyarországra küldeni használt videókártyát. Melyik a legolcsóbb megoldás?

Figyelt kérdés
Mellesleg egy GTX 1060-ról beszélünk, próbáljuk a Magyar Postát elkerülni. Jó lenne, ha nem lenne drágább mint itthon venni egyet.

2019. okt. 28. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Pedig a postanal csak az olcsobb, ha valami ismeros pont itt jar es viszi magaval, mikor utazik haza.

FedEx, UPS, ezek mind nagyon dragan szallitanak. Ezeknel a USPS olcsobb, de a haverod lemeri a dobozt, amiben postazni akarja a cuccost, es online postage calculator-ral megnezi mennyi az annyi.

Van meg egy megoldas, olcso, de akar 2 - 2.5 honapot is igenybe vesz, ez pedig a konteneres kuldes. Van egy magyar ceg, akik California es Magyarorszag kozott szallitanak. Kuldtem mar veluk, megbizhato banda, de en altalaban borond meretu cuccokat szoktam kuldeni. Ilyen kis tetellel lehet hogy nem foglalkoznak. Ha kell az elerhetoseguk, szolj.

(Nem baj ha a haverod nem CA-ban van, idepostazza a cuccot a cegnek es ok beteszik a kontenerbe.)

2019. okt. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

:(


Így végül abban maradtunk hogy az ismerősöm átutal nekem egy kis pénzt, amiből majd veszek egy új videókártyát.


Mindenesetre köszi!

2019. okt. 30. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!