Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egérragasztóban ragadt egérrel...

Egérragasztóban ragadt egérrel mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az egérragasztó dobozára van írva (meg a józan paraszti ész is ezt diktálná), hogy a beleragadt egérrel gyorsan és kíméletesen végezni kell.

Ti hogyan végeznétek vele vagy mit csinálnátok? :(


2019. nov. 1. 00:42
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Baltaval levagnam a fejet.
2019. nov. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 hírnök ***** válasza:
35%
kiklopfolom, majd tojás, liszt, megint tojás, zsemlemorzsa rá a forró olajra 3 perc és kész.
2019. nov. 1. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 hírnök ***** válasza:
94%

azért írtam ezt, mert gonosz állat kínzó vagy.


A ragasztó a legborzasztóbb ami létezik. én ilyen zárható cuccba fogom, amibe bele megy, rá csukódik és ÉLVE meg van az egír. utána szegényt elviszem az erdőbe és elengedem.

2019. nov. 1. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi humánusat már nem tudsz szerencsétlennel kezdeni. Legközelebbre vegyél élvefogót, ha van kapás én aznap reggel kiveszem és elengedem az erdő szélén, úgyis minden nap arra megyek.
2019. nov. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Van olyan is, ami azonnal eltöri a nyakát, ott helyben vége van.
2019. nov. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem az egérragasztó kegyetlen kínzás. Az egeret általában már kiszenvedve találod meg benne. Lehet hogy gondolkodni kellett volna mielőtt használod. Amúgy ha nagyon kíméletesen akarod megölni akkor tedd így be egy dobozba és tegyél mellé szárazjeget, de persze ne az egérre hanem messzebb tőle. A szublimáló jég által kiadott széndioxid elaltatva fullasztja meg. Ha nincs ilyened akkor marad a balta.
2019. nov. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

Kiváncsi lennék az itteni egér-pártiak mennyire lennének toleránsak, miután szrrá rágta a házuk falazatát, tetőgerendákat, mennyezetet, úgy cakli-pakli.

Gondolom akkor is egyesével viszitek ki az erdőbe őket(hogy fél óra múlva újból visszajöjjön)

2019. nov. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
15 ezres fülesemet rágta szarrá az egér a sátorban, de attól még nem fogok állatkínzóvá válni. Az egér nem akar nekem rosszat, ő csak a szokásos egér dolgait végzi! Ha ki akarom nyírni akkor azt kíméletesen akarom elvégezni, felesleges szenvedés nélkül! Mindenféle erkölcsi és felfogásbeli felsőbbrendűsködést mellőzve: Intelligencia kell ahhoz hogy ne akard kitölteni a dühödet egy szerencsétlen állaton, és ne akard csak azért szét trancsírozni a kis csontjait, mert neked anyagi kárt okozott!!!
2019. nov. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jaj ez borzasztó még olvasni is. Régen nálunk is használtunk egér ragasztót sajnos, és ez egy hatalmas kínzás. Én minden állatot szeretek, az egeret is. Gyerekként ez hatalmas sokk volt látni a keservesen cincogó, teljesen kimerült egeret. 😥
2023. júl. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!