Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy felválik...

Ilze kérdése:

Mi az oka annak, hogy felválik a műköröm egyben és olykor megreped a végeknél?

Figyelt kérdés
Nemrég diplomáztam, most kezdtem el dolgozni de még nem kérek el pénzt. Van egy kliensem akinek állandóan leesik, megtörik pedig ugyan úgy járok el az épitésével. CN-el dolgozom, Uv/Led lámpám van, mindenki másnak megmarad, van egy négy hónapos töltésem is amit egyszer sem kellett újraépítenem, a sajátomon is megmaradt az elsővel. Követek mindent az első lépésekig. Nagyon kétségbeesett vagyok mivel folyamatosan ha leesik az illetőnek kűldi a képeket róla neten és szerintem nem normális. Amikor itt van siet, gyorsan csináljam mert haza akar menni, mobilozik a friss géles ujjaival és gyakran nem hagyja bent végig a lámpában hiába szólok rá. Szóval nem tudom hol ronthatom el, jól jönne pár tanács a szakmában már tapasztaltaktól. Előre is köszönöm és szép napot kívánok!
2019. nov. 2. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:
HA ott van, akkor addig maradjon, amíg szerinted kész a köröm. Ha erre nem hajlandó, akkor ne válllald el többé.
2019. nov. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TappancsMancs ***** válasza:
Ha a szakszerű elkészítését akadályozza, vagy nem tarja be az utasításokat, akkor a garancia sem érvényes. Nyilvánvaló módon.
2019. nov. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!