Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 30 éve meg tudták mondani...

30 éve meg tudták mondani pontosan a baba nemét?

Figyelt kérdés
89-es vagyok és nem nagyon beszél róla anyám hogy zajlott az ultrahang. Meg tudták ultrahang alapján mondani hogy fiú vagy lány? Vagy csak találgatták? Szerintem 30 éve még nagyon elavult volt minden eszköz.
2019. nov. 7. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nyilván nem voltak annyira modernek az eszközök, mint most, DE azért volt egy színvonal. ((Mert akkor mint mondjak én a hatvanas évek szülötteként.)) :D

Az UH felvételen - amennyiben úgy fordult a felvételen a baba - meglehetett mondani a nemét. (Tehát bizonyos szempontból valóban lehetett tipp.) De igazából, a magzatvízből / vérből lehetett kimutatni, hogy fiú, vagy lány a várható neme a babának.

2019. nov. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az idősebb fiam 86-ban, a fiatalabb 88-ban született, meg tudták mondani a nemüket ultrahang vizsgálatnál.
2019. nov. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem nem tudták megmondani, mert rosszul feküdtem és nem látszott semmi. De akkor ezek szerint már régen is látni lehetett az Uh-n a dolgokat.
2019. nov. 7. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!