Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem ugyanolyan stílusú...

Miért nem ugyanolyan stílusú zenét hallgatnak az emberek?

Figyelt kérdés
És mitől függ, hogy ki milyet szeret? És miért változik az emberek ízlése?
2010. júl. 18. 03:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem az emberek ízlése, mármint hogy milyen zenét hallgat, az a kedvétől is függ...


"Miért nem ugyanolyan stílusú zenét hallgatnak az emberek?"

Azért, mert az emberek sem egyformák(: Ahogyan a stílusuk sem.

2010. júl. 18. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

bizony nem

szerintem már úgy jövünk a világra, hogy van egyfajta személyiségünk és a nevelés meg a környezet befolyásolhat valamennyire, de azt nem hinném

szóval ha mindenkit ugyan úgy nevelnének és a környezet is ugyan olyan lenne se szeretnénk ugyanazokat a zenéket

2010. júl. 18. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát mert mindenki más;van aki a lassabat szereti,van aki a pörgőset.a környezet is viszonylag befolyásolja ezt,mert az én rokonaim is metált hallgattak és én is hallgattam velük,de nem csak ezért szeretem,mert ha más zenét meghallok,az 90% hogy nem tetszik,99%hogy utálom a műfajt.
2010. aug. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!