Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Piszkálnak az iskolában. Mit...

Piszkálnak az iskolában. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nem tudom miért, de már az is baj, ha használom a hibajavítót...

2019. nov. 7. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Verd pofán őket!


Tök mind1, hogy esetleg nincs esélyed ellenük, mert ha hagyod magad terrorizálni, annak örök életre nyoma marad a lelkedben, szóval vesztenivalód nincs, állj ki magadért!


És ne hallgass az olyan hlye tanácsokra, hogy hagyd figyelmen kívül, meg ne foglalkozz fele, mert a probléma nem múlik el attól, ha valaki a szőnyeg alá söpri, a tanárok meg magasról lexarják és szemet hunynak az ilyesmik felett, neked kell megoldanod, hogy békén hagyjanak, szívd fel magad és menj nekik !

2019. nov. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Alj ki magadert. Lehet elvernek de legalább nem leszel "csicska". Engem nagyon sokszor elvertek de nem is úgy fejeztem be a sulit hogy végig cseszegettek. Egy idő után befejezik és ha nem is mondják ki de tisztelni fognak mert mindig felalsz. Csapj oda nekik.
2019. nov. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első nem ad rossz tanácsot. De ha jó a dumád az is jó lehet, hogy szarrá oltod őket. Olyannal, ami biztos fáj a lelkének. De ha fizikálisan is bántanak, akkor durrants le egy két büdös nagy frászt az állukra vagy a fülükre.
2019. nov. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szólj vissza. Nekem is eléggé beszologatós osztálytársaim vannak az elején még tűrtem, de most már nem hagyom magam. És most már egyik sem szólogat.:)
2019. nov. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hát van olyan, hogy csak az erőszak a megoldás. De általában nem ez a jó megoldás.


Persze állj ki magadért, de csak okosan. Inkább találj ki valamit amivel verbálisan visszavághatsz. Sokkal jobban fáj nekik, ha nem tudnak veled mit csinálni.


Mondd el őket a tanároknak, igazgatónak, szülőknek, haveroknak.


De gondolj bele, ha megvered őket, akkor mivel lesz jobb?


Az a legfontosabb, hogy jó tanuló legyél. Nem baj, ha egyedi vagy. Állj ki magadért. De egy bizonyos szintig alkalmazkodni kell a közeghez is. 19/F.

2020. jan. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!