Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális, hogy lelkiismeret-fu...

Normális, hogy lelkiismeret-furdalásom van egy parfüm miatt?

Figyelt kérdés
Vettem egy parfümöt a szüleim pénzéből, egy rossz szót nem szóltak, mondták, hogy nagyon jó illata van. Viszont, most rámtört a lelkiismeret-furdalás, hogy kár volt megvennem, hiszen semmilyen okom nem volt rá, csupán csak megtetszett az illat és félek, hogy csak nem mondják, de gondolják, hogy minek vettem meg most a semmire (se szülinap, se névnap). Btw, egyetemista vagyok.

2019. nov. 7. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
De aranyos vagy! Sztem túl érzékeny vagy. Az csak egy parfüm. Ha Te örülsz neki, akkor a szüleid is. A szülőknek meg az az öröm ha te boldog vagy. Nyugi!
2019. nov. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
*Lépj tovább! Legközelebb esetleg lepd meg őket vmivel. Vagy süss nekik sütit, ha ezzel jobban éreznéd magadat! De hidd el, ez kis dolog, tedd túl magad rajta!
2019. nov. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem amiatt kéne magad rosszul érezned hogy nem tiszteled annyira az anyanyelved, hogy "By The Way" -t használsz mondjuk az "egyébként" szavunk helyett. Ez az öngyarmatosítás egyik tipikus példája és ezt nem túláradó nemzeti érzületből mondom!


Amúgy meg: Ha nem loptad el a pénzt, megbeszélted, elkérted és nem a kenyérrevalójukat költötted el akkor semmi gond. Anyádék örülnek ha adhatnak a gyereküknek és az boldog. Szülinap, névnap... Mi már csak egy-egy csokit adunk egymásnak mert év közben mindenki szokott kapni kisebb nagyobb dolgokat.

2019. nov. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Thank you for your help!😉
2019. nov. 8. 22:47
 5/5 anonim ***** válasza:
45%
Bitte schön
2019. nov. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!