Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Feltörték a Facebook-om, mi...

AkiraSabakuno kérdése:

Feltörték a Facebook-om, mi tegyek?!

Figyelt kérdés
Ma feltörték a facem és trágár dolgokat irkál valaki a barátaimnak, ismerőseimnek. Mit tegyek?! Megváltoztatták a jelszómat és nem tudok belépni. Az email címembe sem mivel 10 éve regisztráltam és akkor még nem kellett rendes email cím csak egy kitalált. Mi tegyek?! Kérlek segítsetek mert nagyok ki vagyok...

2019. nov. 8. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Így semmit nem tudsz. Az e-mail hozzáférése a legfontosabb dolog bármilyen regisztráció esetén, mert ha az oldalhoz való hozzáférésed bármi miatt sérül, az e-mail fiókba küldött helyreállítási lehetőségek megoldják (feltéve, ha nem követi el valaki azt a baklövést, hogy mindenhol ugyanazt a jelszót használja). Ha erre nincs lehetőséged, akkor nem tudsz mit csinálni.

Az pedig bármilyen oldalnál ugyanúgy kockázatos, hogy fogalmad sincs milyen címmel regisztráltál be, vagy már rég nem él a fiók. Erre persze csak akkor döbben rá az ember, amikor már túl késő.

2019. nov. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remek...Azért köszönöm a választ.
2019. nov. 8. 14:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy segítene, ha rendes e-mail címed lett volna, aki belépett azt is megváltoztatta valószínűleg. Szólj az ismerőseidnek, hogy minél többen jelentsék a fiókodat, előbb-utóbb törlik és regisztrálhatsz újat.
2019. nov. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Írni kell a sfejeknek hogy feltörték a fiókod. Mindent le fognak szrni a nálad lévő fotóid eredetijét, az email címedet stb. Kérni fognak egy személyi igazolvány fotót amin annak a névnek és és születési dátumnak kell lennie amit anno megadtál. Én pont emiatt buktam el egy fiókomat. Hála égnek az csak játékra kellett és valami teveb.szó köcsög nyúlta le mert egy feltört baráti fióknak adtam ki a belépési adatokat mert azt hittem hogy ő a játékbeli társam.
2019. nov. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!