Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az amerikai iskolákban vannak...

Az amerikai iskolákban vannak olyan feladatok mikor párban kell vigyázni egy játékbabára amiben érzékelők vannak, ennek a babának mi a neve?

Figyelt kérdés
És hogy működik ez? Azt tudom hogy ezek a babák időközönként felsírnak, és ilyenkor ringatni kell őket. De kell "etetni" is a babákat, meg pelenkázni? Egy történethez kell.

2019. nov. 9. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha történethez kell, akkor írd meg úgy, ahogy szeretnéd.

Valószínű, hogy etetni, és pelenkázni is kell, hiszen nem elég csak síráskor ringatni, a sírás kb. sokféle lehet Újszülötteknél/csecsemőknél.


Viszont nem mindig babát alkalmaznak az ilyen feladatokhoz, láttam olyan amcsi filmet, ahol a párnak egy közönséges tojásra kellett vigyáznia, és azt "gondozni". Pl.: soha nem mehettek el buliba, (bárhová) csak ha az egyikük vigyázott rá.


De ha mindenképp kell név, akkor ilyenek a Llorens babák:


[link]


Ezek ha sírnak, akkor elég cumit tenni a szájukba. Viszont elég élethűek is.

2019. nov. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Igazán hálás vagyok az ötletért is. <3
2019. nov. 9. 19:47
 3/3 A kérdező kommentje:
A baba neve csak arra kellet volna hogy utána tudjak nézni miket tudnak ezek a játékok. Olvastam egy könyvet ahol a baba esténként is felsírt és ringatni kellet jó sokáig de csak ennyire emlékszem meg hogy a srácnak edzésre is el kellet vinni mert a csaj nem ért rá, de annyit olvasok hogy ki tudja melyik könyvben volt. Pedig jó lenne tudni hogy abban a baba miket tudót. A tojásos ötlet is nagyon szuper, csak egy hétig kell nekik nevelni az nem lenne jó pedig az a legtörékenyebb (jobban kell rá vigyázni) de gyorsan meg is romlik. De mondjuk egy dinnye is jó helyette.
2019. nov. 9. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!