Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi számít drágakőnek, melyek...

Mi számít drágakőnek, melyek a drágakövek?

Figyelt kérdés

2019. nov. 12. 18:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
70%
" Tiszta állapotban drágakő" - tehát nem tiszta állapotban csak féldrágakő. Az a baj, hogy azt hiszed ez az oldal egy fórum, és itt vitára kellene dolgokat bocsátani. Ez egy kérdés-válasz oldal, és objektív kérdésre már van objektív válasz a neten (ha értelmezni tudod).
2019. nov. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Tévedsz. Újra.


"A szubjektív vélemény mitől jobb, mint egy objektív információ?" Ez is nagy tévedés. A wikit is csak emberek készítik, ugyanúgy nem objektív, csak te kiáltod ki annak, ettől még nem mindenki hiszi ezt el. Csak te szeretnéd.


Nem vitára akartam bocsátani a kérdést, kötözködni te szeretnél, mert nem bírom a "nézd meg a google-ban" hozzászólásokat.


Emberrel kívántam kommunikálni, de még mindig nem érted ezt. Furcsa.


Nem véletlenül kérdezek itt, de már máshol is olvastam a "keresd meg a google-ban" hozzászólásaidat. Neked ez a mániád. Remélem, mára kiélted ezt a mániádat...

2019. nov. 12. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!