Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én tartom felháborítónak,...

Csak én tartom felháborítónak, hogy a TV2 Tények műsorában többszörösen visszajátszották a lezuhant magyar artista videóját / mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nem szoktam kereskedelmi csatornát nézni, de tegnap este teljesen véletlenül ez az adás ment otthon, és rosszul lettem (le kellett feküdnöm) amikor lejátszották a magyar artista lány videóját amin szegény 4-5 méterről zuhant le és fájdalmában felkiabált többször. A látvány és a hanghatás számomra gyomorforgató volt, rosszul lettem a gondolattól, hogy milyen fájdalmat élhetett át szegény lány. A felháborodásom onnan származik, hogy 1. a riport elején, a videó lejátszása előtt nem mondták be, hogy csak erős idegzetűek nézzék meg a most következő videót, 2. egyáltalán lemerték játszani, ami szerintem vérlázító mert szegény lány nem tehetett róla, hogy a kötél nem volt jól felrögzítve, de ha még hibázott volna akkor sem kéne mások elé tárni más fájdalmát és szenvedését. Számomra ez morális kérdés. 3. többszörösen visszajátszották a videót, ezzel biztosítva, hogy aki éppen akkor kapcsolt oda a csatornára az is kapjon egy szeletet a riportból... Annyira fel vagyok háborodva a TV csatornán, legszívesebben feljelenteném őket! A következő gondolatom már egy másik kérdésre vonatkozna, de nem tudom felfogni, hogy miért nem függesztenek ki egy védőhálót az artistáknak? Attól, hogy a magasban mutatványokat csinálnak nem kéne, hogy az épségüket és az életüket kockáztassák... Szerintem ugyanúgy élvezhető lenne a mutatványsorozat! Köszönöm, hogy megosztjátok a gondolataitokat, véleményeteket a fentiről. Próbálom "feldolgozni" a látottakat...

2019. nov. 20. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit vársz egy kereskedelmi csatornától? Nekik egyetlen dolog számít, a nézettség. Minél nagyobb a nézettség, annál magasabb árat tudnak kérni a csatornán hirdetőktől.
2019. nov. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem láttam, mivel nem nézek tévét. Pont az általad leírtak miatt. Olyan szinten undorító ez, hogy rendesen hányingerem van. Szenzáció hajhászás, mások baján csámcsogás, lassítsuk ki 5x, ahogy becsapódik, stb.

Sokan ezt élvezik, de jóízlésű ember vérlázítónak tartja.

A másik amit szívből gyűlölök, azok az ilyesmi hírek: " Brutális dráma! VV Tüncinek megfázott a kiskutyája!!!"

Már bőven rászolgált az emberiség a pusztulásra.

2019. nov. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első kérdező, teljesen igazad van :-( Nem várhatok semmit... de legszívesebben feljelenteném őket ha tudnám, hogy hol és hogyan kell!!! Mert ez nyugalmat megzavaró látvány/riport volt. Vagy legalább ne mutatták volna meg a videót..
2019. nov. 20. 13:20
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ortt gittegylet semmi hatasköre , bírsagol fillerekre es letilt 10 15 percet az adásból . Utólag fél év múlva ...
2019. nov. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Csak én tartom felháborítónak, hogy" a TV2 -és a többi kereskedelmi csatorna- mindent elkövet a nézettség növelése érdekében?

.

"Attól, hogy a magasban mutatványokat csinálnak nem kéne, hogy az épségüket és az életüket kockáztassák... Szerintem ugyanúgy élvezhető lenne a mutatványsorozat!"

Ezt hogy érted?

Gondolod, fizetnének a nézők azért, hogy a LÉGtornászok a talajon tornásszanak?

2019. nov. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt írtam, hogy " miért nem függesztenek ki egy védőhálót az artistáknak? Attól, hogy a magasban mutatványokat csinálnak nem kéne, hogy az épségüket és az életüket kockáztassák... Szerintem ugyanúgy élvezhető lenne a mutatványsorozat! " Tehát : védőháló+artista a levegőben mutatványozik = szórakoztatás a közönségnek sikerrel.
2019. nov. 20. 14:19
 7/9 gabesz147 ***** válasza:
100%

A tragédia tálalása undorító volt, és a védőhálót kötelezővé kellene tenni. Nem is végezte rosszul a mutatványt, nem azért esett le. Ha feljelented őket ,kapnak egy kis ejnyebejnyét, pl. 15 perc kussolás, aztán ugyanott folytatják, ahol eddig.

Kívácsiságból keresve ezt találtam a Googlen:


[link]

2019. nov. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%

A védőháló megoldás lenne az ilyen balesetek elkerülésére - ez igaz.

Viszont

- a biztonsági kötél trehány felerősítését(?) nem oldaná meg és

- elégedetlenebbek lennének a fizető(!) nézők a bizsergető izgalom hiánya miatt.

.

Jelen esetben, ha a bizt. kötél felerősítése jó, a baleset nem következik be.

2019. nov. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves gabesz147 - nagyon köszönöm, most nézem a mit küldtél!
2019. nov. 22. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!