Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismeri valaki ezt a Csarni...

Ismeri valaki ezt a Csarni Norbertet?

Figyelt kérdés
Rakja fel ezerrel a videókat a facéra meg néztem a saját oldalát is,ugyan olyannak vélem mint a többi ilyen coach szerű valamit,hogy általános dolgokat pufogtat és amikor az emberek magukra ismernek képesek fizetni is egy könyvéért vagy egy cd-jéért meg most valami tanfolyamot is indít,Neki biztos lesz sikere legalábbis pénzügyileg ebből az egészből.Nekem azt akarta bemesélni ,hogy nulla forintból bármilyen vállalkozást elindíthatok nem csak online-ét,ja persze én meg most jöttem a falvédőről.Olyan elegem van már ezekből a megmondó emberekből.

2019. nov. 21. 00:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Régi youtube csatornájáról ismerem csak.

Tizenvalahány éve él kinn amerikában. Magyarországról valamilyen csalások miatt kényszerült távozni. Ezt be is vallotta, és nem büszke erre a múltjára. Zöldkártyával tudod kiköltözni, van egy magyar felesége, és két gyermeke. Amerikában vallási közösségekbe járt/jár, és úgy gondolja a hit segített abban, hogy a múltban elkövetett hibáit jóvá tegye, és megtalálja az útját az életben. Régen nem voltak egyáltalán ilyen motivációs videói, a mindennapjairól, a munkájáról készített kis videókat.( Parkettás volt, vagy most is az)

Akkoriban kicsit kövérkés volt, és sikerült lefogynia szépen, az akaraterelyének köszönhetően. Akkor még követtem, de ezek a közhelyes, általános, pozitív életszemléletű, motivációs dolgai nem érdekelnek.

2019. nov. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

# 1


Nekem kicsit olyan mint a többi,általánosságokat pufogtat és még keres is rajta,tud hatni a gyenge emberekre.

2019. nov. 22. 02:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!