Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem igazán nő az arcszőrzetem....

Nem igazán nő az arcszőrzetem. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 22 éves vagyok és nem akar nőni az arcszőrzetem. Bajuszom az nő, illetve áll alatt és alsó ajkam alatt egy kicsit. Pajeszom szinte semmi nincs, éppenhogy csak van 5-6 szál. Nagyon szeretnék arcszőrzetet, de nem tudom hogy erre van-e lehetőség valamilyen úton módon? Az "annak örülj hogy nincs,mert borotvalkozni nem jó dolog" típusú válaszokat kérlek mellozzetek, mert tenyleg nagyon szeretnék már szőrzetet az arcomon. Illetve még azt szeretném kérdezni hogy ezzel a "problémával" kapcsolatban kit lehet megkeresni? Köszönönettel.

2019. nov. 26. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A 'mit tehetek' kerdesre valaszolok csak: semmit. Ilyen a genetikad, pont, semmilyen kence, pakolas, ebay-rol rendelt kinai csodabogyo nem segit rajta. Vagy van rendes arcszorzeted, vagy nincs, ennyi.
2019. nov. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezen kívül még nőhet majd.
2019. nov. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a korrekt választ! :) hát kicsit elszomorodtam most azért :(
2019. nov. 26. 21:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem alig van bajuszom, pedig harminc éve együtt vágom a szakállammal. Néhány alkalommal növesztettem, de akkor közben a szakállam 4-5-ször le kellett csupaszítani, mire a bajusz utolérte.
2019. nov. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tenni nem igazán tudsz semmit.

Valamennyit még amúgy sűrűsödhet,de olyan igazi,dús arcszőrzeted nem lesz.

Nekem is ritkásabb,bár van mindenhol,de arra nem való,hogy megnövesszem.

Nekem is sűrűsödött valamennyit az utóbbi években,de ebből sem lesz dús szakáll már soha.:D

Egy 27 éves.

2019. nov. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmit, ez genetika
2019. nov. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!