Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátomnak...

Mit vegyek a barátomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
2019. nov. 29. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Feltételezem, hogy lány vagy, és a fiú barátodnak (pasidnak) akarsz venni ajándékot.

Azonban nem ártana tudni:

- mennyi idős?

- mióta vagytok együtt?

- miket szeret?

- mi a hobbija?


Ettől független, vehetsz:

- Ezüst nyakláncot, vagy karkötőt. Vagy gyűrűt is, ha hordana ékszert, és tudod az ujja méretét.

- Elméletben vehetsz valami szép pulcsit, bár nem minden pasi rajong az ilyen ajándékokért...

- Valami általad is kedvelt illatú férfi parfümöt, testápolási/illatszer csomagot, pre vagy after shave-et, kézzel készült szappant, ilyesmit.

- Ha tea rajongó netán, akkor egy különleges teafüvet.

- Ha inkább a kávé rajongó, akkor különleges kávét.

- Ha ismered a hobbiját, akkor ahhoz valami apróságot, különlegességet.

- Ha édesszájú, akkor ezek közül bármelyik mellé vehetsz nagy tábla csokit, vagy bonbont.

- Nem tudom manapság mennyire divat, de vannak fiúk, akik kedvelik a bolondos plüssöket, ha azt kapnak ajándékba.

- Lehet venni nekik is valami szexi alsóneműt.

- Én még tippelnék valami jó könyvre is, mert igaz, hogy manapság már az e-book, meg az e-book olvasók a trendi, de semmi nem pótolja az igazi könyvet, amikor a kezébe fogja az ember, és beleszagol a lapok közé. :) Mondjuk ehhez imádnia kell(ene) az olvasást.


Mindenképp valami személyeset is adj, bármit is választasz. Olyat amiről akár te jutsz az eszébe. :)


Szóval igazából te ismered, neked kellene tudnod, hogy minek örülne, és annak fényében választani valamit.

Remélem, legalább egy picit tudtam segíteni a döntésben. :)

2019. nov. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm,igen segítettel!
2019. nov. 30. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!