Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szakgimnázium vagy sima...

Szakgimnázium vagy sima gimnázium?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a jobb választás? Mi a véleményetek? Előre köszi a válaszokat!

2019. nov. 30. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Szak.
2019. nov. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
68%

Hát ez igazából leginkább attól függ, hogy van-e már elképzelésed milyen szakot szeretnél tanulni.

Én sima gimnáziumba mentem, mert nem tudtam, hogy mi akarokk lenn, sőt még mostse tudom teljesen. Ha szakgimnáziumba mész, akkor mikor egyetemre jutsz már lesz egy bizonyos tapasztalatod a szakmában, ami igen nagy előny. Azonban az egyetemre be is kell jutni, (gondolom ugye azért akarsz gimnáziumba, mert cél utána az egyetem) és mivel kell hozzá az emelt érettségi, arra pedig a sima gimnázium tud jobban felkészíteni.

(legalábbis szerintem)

2019. nov. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egeszsegugyben szeretnek majd elhelyezkedni
2019. nov. 30. 18:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor pláne szak.
2019. nov. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha egészségügy, attól még a sima is jó, nekem két nővérem jár orvosira, mindkettő a pécsire, és közülük az egyik sima gimnáziumba járt, a másik pedig kozmetikai szakközépbe. Ennek ellenére ha van a közelben jó szakgimnázium, akkor mindenképp oda menj. ;)
2019. nov. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. nov. 30. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!