Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell motivációs levelet...

Hogy kell motivációs levelet írni?

Figyelt kérdés
Mesterképzés felvételijére kell írni egy motivációs levelet. Soha nem írtam még ilyet és kellene egy kis segítség az elinduláshoz. Milyen hosszúnak kell lennie egy motivációs levélnek és miket kell, hogy tartalmazzon? Ti miket írnátok bele?

2019. dec. 4. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
43%

Diplomás emberként lehetnél annyira önálló, hogy utánanézel valaminek, ami jó eséllyel megtalálható a neten.

Itt egy útmutató:

[link]

2019. dec. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne útmutatót küldj neki, hanem egy jó levelet. Az a legjobb példa.
2019. dec. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Utána néztem, de mintákat főleg csak munkára jelentkezéshez írt motivációs levelekről találtam. És teljesen igaz, hogy a legnagyobb segítség egy minta levél lenne.

Illetve ahány iskola annyi féle leírás létezik (pl. valahol azt írják, hogy max 1 oldal valahol 2-3 oldalt kérnek), ezért is inkább saját tapasztalatok, tippek érdekelnének.

(Ahova jelentkezem, ott nincs semmi ilyen útmutató)

2019. dec. 5. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!