Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vásárolnál online élelmiszerbo...

Vásárolnál online élelmiszerboltban?

Figyelt kérdés
ugyanúgy működne mint élőben csak a neten választod ki a cuccokat és egy futár házhoz viszi neked.
2010. júl. 19. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Élelmiszert nem. Amit megeszek, azt mindenképpen látni akarom.
2010. júl. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

úgy tudom már van ilyen. egyébként meg ha pizzát, vagy bármi más készételt rendelek azt sem látom mielőtt kihozzák.

Szerintem kipróbálnám, aztán ha jó 1-2szer használnám is lustább pillanataimban, de amúgy szeretek boltban bevásárolni:)

2010. júl. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és van olyan amit utáltok a boltban?én pl a pénztárnál való hosszú sorokat utálom.
2010. júl. 19. 17:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a sorban állást is szeretem. Tudom ez vicces. Én alapjába véve úgy megyek vásárolni, hogy ráérősen. nem kapkodok, nem idegeskedek. Ezért a pénztárnál is kivárom a soromat, amikor előttem pedig sokan vannak.

A Rossmann drogériának van házhoz szállítása. De ott meg van adva, hogy 10000Ft alatt nem is lehet rendelni.


Kérdés, hgy van-e olyan ember, aki a futárszolgálat és a kiskereskedelmi árrést 1000Ft ért is bevállalná-e.

2010. júl. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pizzát,gyros-t rendelek minden probléma nélkül..De magát az élelmiszereket,Pl: zöldséget,gyümölcsöt,pékárut nem rendelnék.Ezeket szeretném látni...A többi dolgokat meg azért nem,mert én többnyire ha tehetem a legolcsóbb,akciós dolgokat veszem meg..Igyekszem spórolni.Ilyenkor a rendelésnél igyekszenek a legdrágább terméket kiküldeni és számlázni..Hiába mondanám,hogy a 100 forintos tesco liszt is jó lesz,akkor is a 300 forintosat hoznák ki,hogy csak ez van...Inkább sorba állok..Annyi időm mindig van..
2010. júl. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és ha lenne egy olyan szolgálat hogy leadod a rendelésedet,hogy pl: a tescoból kérek lisztet,mosóport,öblítőt,stb?
2010. júl. 19. 17:28
 7/7 anonim ***** válasza:

párom igénybevenné valoszinű,még akkor is ha drágább termékeket kap...

de szerencsére itt vagyok éna,ki ilyet nem enged:d műszaki cikkek,pizza amit neten rendelünk,többiért elmegyek én,szeretek vásárolgatni

2010. júl. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!