Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudom megvásárolni ezt a...

Hol tudom megvásárolni ezt a játék hajót? Tescoban láttam korábban, máshol?

Figyelt kérdés
Karácsonyra keresek kisfiamnak egy hajót, amit a tescoban láttam Feherváron kb 1 hónapja. Csak átutaztunk es az itteniben nem volt. Szóval egy katonai hajó, Solder force operation sub zero. Egy katonai hajó, ki rud lőni kis szivacslövedeket, katona is van hozzá. 9500 ft körül volt. Minden játekoldalon megnéztem, semmi. Olyan oldal érdekel, ahonnan meg tudom rendelni, es karácsonyra ideér, vagy amelyik boltból meg tudom vetetni valakivel. Köszi!

2019. dec. 4. 22:46
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocs, soldier force. Segítsetek légyszi! Hátha egy boltban rábukkan valaki! Egy elég nagy hajó, szürkés színben.
2019. dec. 4. 22:51
 2/2 A kérdező kommentje:
www.google.com/search?q=soldier+force+operation+sub+zero&tbm=isch&ved=2ahUKEwiTj-OR-JzmAhWJNVAKHbOjDpoQ2-cCegQIABAC&oq=soldier+force+operation+sub+zero&gs_l=mobile-gws-wiz-img.3...174686.185170..185647...1.0..0.314.2927.0j12j3j1......0....1.........35i39j0i8i30j33i10.ZFZY0EQ0vLU&ei=PSXoXdP8ConrwAKzx7rQCQ&bih=560&biw=360&client=ms-android-samsung&prmd=ivn#imgrc=jI4dTK--akpVNM
2019. dec. 4. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!