Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kéne énekelnem?

Mit kéne énekelnem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval márciusban fogok drámai szakra alkalmassági vizsgázni(középiskolába megyek). Nincs ötletem hogy mit kéne énekelnem mert nincs túl jó hangom és olyan dal kéne amiben nincsenek nagy ugrások. Légyszíves segítsetek. ( nyilván valami értelmes népdalra gondolok ami nem óvodás szintű). Ha valakinek van valami tapasztalata ilyennel kapcsolatban azt is szívesen fogadom!!

#ének #felvételi #dráma #nemtudokénekelni
2019. dec. 8. 18:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Olyat válassz, ami egyszerű de nagyszerű. És persze ne csak az első két-három versszakot vidd, hanem az egészet. A legtöbb népdal jó hosszú, hallottam olyat is, ami 8 perc elejétől a végéig (és rajtam kívül senki se hallgatta végig szegényt, de ez mellékes). Ha gondolod mutasd meg a hangod és együtt keresünk valamit ami jó lehet.
2019. dec. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!