Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúként vehetek harisnyát a...

Fiúként vehetek harisnyát a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Ha bemegyek egy üzletbe és veszek neki egy harisnyát akkor hülyének fognak nézni?

2019. dec. 9. 15:51
 1/7 anonim válasza:
igen
2019. dec. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

„HBuas21 nevű felhasználó válasza:


igen”


Ez zseniális válasz. Olyan, mint a királynőt nem kell…


Szóval az üzletben nem lesz gond, ha magadnak vennéd, akkor sem. Ha a barátságotok van olyan intim, hogy harisnyát vehetsz neki, akkor egészen nyugodtan vehetsz, de ez kettőtök dolga. Vagy ha ő kért rá, akkor meg teljesen rendben van.

Vettem én tampont is szomszéd nőnek, mert kért rá. A boltban még segítséget is kértem, és nem súgtak össze a hátam mögött. És ha mégis, akkor mi van?

2019. dec. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Rendben!

Köszönöm a válaszokat!

2019. dec. 9. 16:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem fog hülyének nézni, sőt, nem foglalkoznak egyáltalán vele. Persze én is hülyén éreztem magam, amikor férfiként először vettem harisnyákat a drogériában. De mondjuk az óvszerrel is ugyanígy voltam fiatalabb koromban, elsőre az is ciki volt eléggé. :)
2019. dec. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 winR ***** válasza:
Ugyan, ne aggódj, dehogy néznek hülyének. Én már ezerszer vettem harisnyát a feleségemnek, simán bemegyek egy Calzedoniába, mondom mit kérek, esetleg segítenek is és ennyi. Szóval hajrá!
2019. dec. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Simán vehetsz. Én is szoktam. És eddig csak pozitív visszajelzések voltak az eladóktól. Pl h milyen rendes dolog már, h megveszem a páromnak a harisnyákat, milyen ritka ez egy férfinél meg hasonlók. Az a lenyeg, h csak lazán. Esetleg, ha zavarban vagy kérdezz valamit. Pl h nem vagy biztos benne, h jó lesz e ez a méret a páromnak, vagy valami ilyesmit! Sok sikert!
2019. dec. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még bugyit is vehetsz! A boltnak eladó, gondolod, hogy érdekli őket hogy kinek veszed?
2019. dec. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!