Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitcsináljak ha kiközösítenek?

Mitcsináljak ha kiközösítenek?

Figyelt kérdés
Be megyek a suliba nem köszönnek vissza meg egyszerűen levegőnek nézznek mint ha ott se lennék.
2019. dec. 12. 07:55
 1/3 anonim válasza:
Én ezt átéltem általános iskola utolsó éveiben. Túl lehet élni, de komoly önértékelési károkat okoz, mely kihat a felnőttkorra is. Nekem nagyon sok önismereti munkámba telt, mire helyére került bennem ez az egész. Ma ha ezt látnám a gyerekemen vagy én lennék ilyen helyzetben, inkább váltanék. Mindenképp érdemes a szüleiddel beszélni erről és akár az iskolaváltást is meglépni.
2019. dec. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Winni Spinzo ***** válasza:
Élvezd
2019. dec. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

B*szki, pontosan tudom mit erzel.

Az elso valaszolo tanacsa jo, csak az a bokkeno hogy uj kozegben nem ismer senki, nagy esellyel ott sem szolnak majd nagyon hozzad, maximum az alapveto tiszteletet adjak meg.

Mai napig letargiaba tud hozni ha csak visszagondolok milyen sz*r volt.

K***szott g*cik tudnak lenni az iskolas gyerekek... Fel sem fogjak mekkora kart okoznak a vaganykodasaikkal

2019. dec. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!