Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hátrány lesz az,...

Szerintetek hátrány lesz az, ha én komolyabb felfogású vagyok, mint a többi 17 éves?

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem kilógok a többiek közül, mivel nem tudok már mindenen röhögni, és nem poénnak fogom fel mondjuk majd a továbbtanulást.

Sokat járok bulizni, tehát ne könyveljetek el egy "kockának". A barátaimmal is sokat vagyok együtt, tehát nem vagyok emiatt antiszociális, vagy bármi más.


Lehet ennek hátránya majd a továbbiakban?


17 L


2010. júl. 20. 01:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hol akarsz majd a későbbiekben elhelyezkedni. Hülye emberek között hátrány lesz, igen. De csak van annyi eszed, h az olyanokat messzire elkerülöd.
2010. júl. 20. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 haggyámán ***** válasza:

Már megbocsáss, de attól, hogy nem nevetsz sok dolgon, és nem poénnak veszed fel a továbbtanulást, nem válasz komoly gondolkodásúvá.


"Azon a napon válik az ember igazán felnőtté, amelyiken először nevet magán tiszta szívből."

Ethel Barrymore


Ezt gondold át. :)


A kérdésre válaszolva ugyanazt írhatnám, mint Puksi.

2010. júl. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Úgy értettem a komolyabb felfogást, hogy érdekel a jövőm,holott tudom, hogy a legtöbb mai fiatal poénként fogja fel a dolgokon.


Hiába írsz nekem ide bölcsességeket.Nem biztos, hogy ettől lesz valaki "komoly beállítottságú".

2010. júl. 20. 14:01
 4/14 anonim válasza:

Szerintem nem lesz hátrány, sőt..

Nem baj ha valaki nem átlagos. A komoly csajok úgyis komoly fiút keresnek. Csak maradjon meg a humorod és élj úgy ahogy jól érzed magad a bőrödben. Szerintem ez a legfontosabb, hogy azt add aki igazán vagy.

2010. júl. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nos igazad van :)

Olyan pasit keresek, aki tudja mit akar az életben, el lehet vele beszélgetni, és ezt nem fogom megtalálni a korosztályomban szerintem. legAlábbis a mai vasalthajú, cicanadrágos srácok körében biztos nem...

2010. júl. 20. 18:20
 6/14 anonim ***** válasza:

Én komoly fiú vagyok.:D

19/F

2010. júl. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Céltudatos vagy, ezzel semmi gond. Különben szerintem mindenki másba érettebb, és más neki amit komolytalannak érez.

Sok nevetés csak álarc... :D De néha kell az is.

Nem hiszem hogy később akkora hátrányod lesz abból, hogy komolyabb felfogású vagy.

2010. júl. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 haggyámán ***** válasza:

Nem azért írtam ide idézetet, mert komoly gondolkodású lennék. Nem is akarok az lenni, mindig is 18 éves akarok maradni. Csak azért írtam, mert ide illet. Ne akarj idő előtt felnőni. Élvezd a gyerekkort, később nem lesz rá alkalmad.

Engem is érdekel a jövőm, de nem ez fogja kitenni az addigi életem 90%-át. Jelentkeztem egyetemre, felvettek. Ennél többet hogyan foglalkozhatnék vele?

2010. júl. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Akkor viszont félreértelmezted a kérdést ugyancsak.


Nem azt írtam, hogy attól lesz valaki komoly, hogy foglalkozik a jövőjével, hanem hogy már komolyabban tudja venni a dolgokat, és nem röhög el mindent, nem poénnak veszi fel a legtöbb dolgot.


Semmi olyasmit nem írtam, hogy nem élvezem, hogy fiatalka vagyok. Élvezem én.


Nem akarok idő előtt felnőni, de nem akarok gyerekesen sem élni.

2010. júl. 27. 15:17
 10/14 haggyámán ***** válasza:

Ahhj. Felhoztál egy példát, én ugyanazzal a példával mondtam egy dolgot. Akkor miért értelmeztem félre a kérdést?

Egy csomó dologhoz (amihez csak akarok) komolyan tudok hozzáállni, nem csak viccként veszem fel. Akkor komoly gondolkodású lennék? Én nem tartom magam annak.

Ennyi erővel az emberek 70%-a komoly gondolkodású.

2010. júl. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!