Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az Aliexpressről rendeltem,...

Csiribusz kérdése:

Az Aliexpressről rendeltem, de nem érkezett meg az áru. Az eladóval azt írta, gond volt a csomaggal, így nem tudta elküldeni. Kértem, küldje vissza az árát. Erre az volt a felelet, alkalmazzam a visszatérítést az Aliexpressen. Mi ennek a módja?

Figyelt kérdés

2019. dec. 15. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Open dispute

Erre kell kattintani szelén kitölteni, hogy miért kéred vissza a pénzt, mennyit kérsz vissza stb.. ésszerűen :)

2019. dec. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Igen, az open Dispute-ig magam is eljutottam, de sajnos nem beszélek jól angolul, ezért vagyok bajban.
2019. dec. 16. 18:51
 3/7 anonim ***** válasza:

A probléma, hogy a MAGYAR POSTA nem hajlandó kínából érkezett csomagokat kivinni a címekre.

Erről több cikk is van, keress rá a "fosta" szóra. [link]


Egyszerűen a Posta meg sem kísérli a kiszállítást és visszaküldi a csomagot azzal az indokkal, hogy "megtagadta az átvételt", ami nem igaz, mert senki nem tagadott meg semmit, csak a Magyar Posta azt, hogy ki kelljen szállítani, vagy értesíteni kelljen a vevőt.


Szánalmas, de ez van. Napi 10 000 csomaggal játsszák ezt el.


Tessék reklamálni a POSTÁN is, hogy a jó édes anyukájukat!

2019. dec. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt csodálom, hogy a napi milliós nagyságrendű károkozás mellett még nem gyulladt ki egyetlen posta sem....
2019. dec. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem a postával volt a gond. Már Kínában nem engedték át, mert kés-villa-kanál szettet kértem. De nem ez a gondom, hanem a pénz visszaigénylése.
2019. dec. 17. 19:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor sima dispute nyitás.

Ha átengedték volna, neked is a postával lett volna gondod.

2019. dec. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2019. dec. 18. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!