Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik vízipipa jobb?

Melyik vízipipa jobb?

Figyelt kérdés

Tudna nekem segíteni valaki, hogy melyik vízipipa jobb, illetve milyen eszközök szükségesek a pipa használatához? Ajándékba szeretnék vásárolni, de fogalmam sincs miket kell még hozzá beszereznem.

[link]


[link]


A válaszokat előre is köszönöm! :)



2019. dec. 16. 19:53
 1/3 $$$$$ ***** válasza:

Őszinte leszek én egyiekt se vennem meg. De ha mar mindenkeppen a kettőböl szetetned valamelyiket akkor az aladin egy aranylag jo pipanak szamit(nem ez hanem a dragabbak) de a markabol kiindulva jobb lehet mint a masik. Sose volt aladin pipam es meg nem is szivtam de jokat hallottam róluk . Na most ugy ezek eleg olcsó pipak. Tehat nem lesznek nagyon minőségiek. De egy kezdönek attol függetlenul lehetnek jók. Na most az aladin az aranylag marka. Viszont nem mosthato csővel van. Ami nagy hatrany. Hiszen en nem moshato csövet max akkor vennek ha csak 1 ízt szívnák vele. Mivel benne maradnak az izzek és nem lehet átmosni. Tehat ha az aladint veszed akkor ahoz erdemes venni egy moshato csövet. Ha a masikat ahoz nem mert ahoz az van. Na de en egyiket se ajanlom konkretan mert egyiket se vennem magamnak XD. Na de ha teljes pipa szettet szeretnel adni akkor kell meg: na ugye ezekhez dohányos keramia jar. Tehat ha veletlen nem dohanyt hasznalna a hasznalo akkor masik keramia is kell hozza egy phunnel vagy egy vortex. Amik szint ugy jok dohanyhoz is. (En dohany parti vagyok,valamimt phunnel keramia parti) .valamint meg vehetsz hozza csipeszt,szenet, dohanyt vagy kavicsot,na most szenrezsot en nem vennek a helyedben. Azt tud venni meganak plusz az mar csak luxus mert gáz es elektromos tűzhelyen is egyarant begyujthato a szen.meg ugye ha a nem moshato csövest veszed akkor egy moshato csovet esetleg. Na de ezeket mar megveheti az illető maganak is. Szerintem ha csak a pipat veszed mar az is eleg :) . Meg ugye amiket felsoroltam azok is plusz tetelek. egy phunnel keramia ami mar jo kb. 4000 töl kezdödik ,mosható csöböl a legolcsobb is 5-6 ezer. Én inkabb vennek egy CRT-t bar az mar 25 ezer.... Vagy egy iylen DUD-ot ami viszknt megint 2 szer annyi mint amiket linkeltel csak gondolom azert belinkelem...



[link]

2019. dec. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged! :)
2020. jan. 6. 17:09
 3/3 $$$$$ ***** válasza:
Szivesen. Írj nyugodtan ha van meg kérdésed 😁. Hátha tudom :D .
2020. jan. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!