Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem hagy nyugodni a globális...

Nem hagy nyugodni a globális felmelegedés. Mit tegyek, hogy ne agyaljak ezen állandóan?

Figyelt kérdés

Folyton a jövőn agyalok, hogy milyen következményei lesznek a globális felmelegedésnek hazánkra meg a világra. Rohadtul elegem van ebből a melegből is ami most télen van. Amúgy az idei ősz és a tavalyi ősz voltak a legmelegebbek már vagy 100 éve. És ha jobban belegondolunk, ha már a tavalyi ősz is meleg volt és az idei is, akkor jövőre még melegebb lesz az ősz? Ezek szerint már sosem lesz olyan hűvös őszünk mint 2-3 éve amik voltak, mivel az utóbbi 2 évben volt a legmelegebb ősz, tehát jövőre már csak melegebb lehet. És a tél? Elegem van ebből a meleg időjárásból, hol vannak a mínuszok?? Szóval télből is ez lesz a legmelegebb és jővőre még melegebb és így tovább. De az a fura, hogy 2-3 év alatt ilyen sokkal nőtt a hőmérséklet. Mi lesz így velünk? Pár év múlva 30 fokok lesznek télen és mehetünk a balcsira meg napozhatunk vagy mi?? És akkor sokan meg úgy odavannak, hogy "jajj, de jó, hogy ilyen jó idő van, de jó meleg van decemberben blablabla stb. Ezeknek az embereknek tényleg csak annyi jut el az agyukig, hogy jajj, meleg napsütéses idő, de azt nem is gondolják át, hogy nyakunkon a globális felmelegedés és nem kéne itt örömtáncot járni a meleg miatt, mert ez nem normális ilyenkor.

És akkor a világon, elsősorban Afrikában, meg Közel-Keleten egy csomó hely lakhatatlanná vállik, és ide jönnek majd a mi országunkba a sok afrikai, arab. Olyanok leszünk mint Franciaország,Németország ahol lassan az egész lakosság afrikai, arab...stb.

És visszatérve arra, hogy évről évre melegebb lesz, tehát hamarabb jön majd a nyár és tovább is tart, de akkor ezáltal az oktatásban is hamarabb lesz nyári szünet és tovább is fog tartani, de akkor mégis mikor fognak a diákok iskolába járni? Hisz pont a meleg miatt nincs oktatás nyáron, de akkor pár év múlva az év nagy részében nem is lesz, mert olyan meleg lesz. És akkor hogyan fognak így tanulni?


Jajj, bocsi, tudom, hogy túlpörgöm a dolgokat, de mondom rohadtul irritálóak azok az emberek akik tudatanul örülnek a jó időnek, miközben ez az emberiség kihalásának a kezdete. A tél pont a hótól, hidegtől hangulatos (már aki szereti), ennyiből hívhatnák tavasznak is, vagy évek múlva nyárnak. Engem nagyon aggaszt ez a téma, és nem tudom, hogy mégis mikor jut el ez az emberek agyáig és mikor kezd el valaki tenni is valamit. Én szeretem az országomat a politikai viszonyok ellenére is, itt születtem és nem akarok innen elmenni, de a nyarat utálom, szóval a jövőben lehet, hogy északabbra kell majd költöznöm, mert ott még akkor lesz hideg.

Néha már úgy vagyok vele, hogy had jöjjön a globális felmelegedés, pusztuljon el az egész bolygó, mert talán akkor az a Föld utolsó perceiben mindenki észbe kap, hogy ez mind miattuk van, és tenni kellett volna valamit, hogy megakadályozzuk.



2019. dec. 18. 00:40
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
Neked fizetnek ezért, vagy csak simán ennyi eszed van?
2019. dec. 18. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!