Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok írni pár spoilert az...

Tudnátok írni pár spoilert az új Starwars részről?

Figyelt kérdés
(Tudom hogy még csak holnap lesz elérhető)
2019. dec. 18. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Rey Palpatine unokája. Egy az egyben lenyúlták a Jedi visszatér trónterem jelenetét. Rey harcol Palpatinnal, Kylo segít neki. Kylo meghal hogy megmentse Reyt. Lehet dugnak is előtte. Nagyon eredeti a forgatókönyv, jj abrams megint nem erőltette meg magát.
2019. dec. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te mégis minek akarsz spoilert? Lelövöd magadnak előre a dolgokat, és így nem lesz semmi izgalom miközben a filmet nézed lol. Amúgy ja...Kylo meghal, mint Vasember a Bosszúállókban:P
2019. dec. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Laylah ***** válasza:
2.: Kollégám is ilyen, ő jobban szereti előre tudni, hogy mi fog történni. Én sem értem, de vannak ilyen emberek. :)
2020. jan. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Laylah, akkor a kollégád sokat bosszankodhat az időjárás előrejelzések miatt. Nem?


Már-ki

2020. jan. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!