Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nekem olyan kérdésem volna...

Nekem olyan kérdésem volna hogy tegnap be szeretem volna jelentkezni a Facebookra és kódot kért amit persze nem kaptam meg és egyáltalán nem tudom még csinálni valaki segítene?

Figyelt kérdés
2019. dec. 19. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezen én is átestem eddig 2x.

Nemcsak telefonra küld kódot a rendszer, de választhatod azt is, hogy fel kell ismerned 10 ismerősöd, és ebből 2x hibázhatsz. Nekem először nem működött a telefonos kód küldés, ezért végig csináltam helyette az ismerős azonosítást, ami azért rizikós, mert olyanok is be vannak jelölve ismerősnek, akikkel igazából csak egy játékban a "szomszédaim", és valójában nem ismerem őket, de szerencsére sikerült az azonosítás, és kihasználtam a két tévesztés lehetőségét is.

Másodszorra működött a telefonos kód, és annak a segítségével tudtam belépni.

Laptopról, mert telefonról nem tudom hogyan működik, ugyanis az én telefonom nem okos. (Legfeljebb oktondi)


Ha neked valami miatt, csak a kódot ajánlotta, akkor próbáld más alkalommal, esetleg éjjel, amikor kevésbé lehet zsúfolt a net szerver.

2019. dec. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia

Köszönöm a választ nekem igazából semmi mást nem ajánlott és már mindent meg próbáltam nem jött össze semmi és fontos lenne nagyon hogy ha meg tudnám valahogyan oldani már lassan 10 éve hogy meg van azért lenne jó

2019. dec. 20. 05:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Engem közben tegnap is kizárt és négy lehetőséget ajánlott fel:

- telefonra kód

- Lépjek be a Google fiókommal

- e-mailre kód

- ismerősök felismerése.

Az első kettőre nem reagált, de szerencsére az e-mailemre elküldte a kódot. Megint jelszót kellett változtatnom, és csak úgy engedett be.


Ha neked nem ajánl fel több lehetőséget, talán az FB supportja/helpere segíthet (bár biztos időbe telik mire egy e-mailre reagálnak), más lehetőséget -sajna- én sem látok.

2019. dec. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!