Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Letílthatnak emiatt Wish-en?

Letílthatnak emiatt Wish-en?

Figyelt kérdés
Sok mindent rendelek a Wish aplikáción és szinte minden amii megérkezik más színű vagy hibás vagy valami más problémája van ezért én panaszolok a "Wish ügynökejinek", hogy mi a baj és ők mindig visszaadják a pénzemet, és azt szeretném tudni, hogy lehet-e ebből baj? Letílthatnak emiatt? Mert tényleg túl sok minden hibás és ezekre a

2019. dec. 19. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. jan. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem ugyan ez a próblémám. Azon kivül hogy minden jó volt, de az utóbbi időbe sokára érkezett meg a csomag vagy van sok olyan ami most sem érkezett még meg. Nem tudok beszélni az ügyfél szolgálattal, mert letiltott, de vásárolni ugyan úgy tudok. Fellebbeztem és 1 hete várok. Szerintem ha nem érkezik meg valami vagy esetleg rossz akkor nem tudom vissza kérni az árát, ezért kellett fellebeznem.
2020. febr. 22. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én kétszer kaptam vissza pénzt használhatatlan, illetve nem megbízhatóan működő elektronikai cikkek miatt. Informatikához kapcsolódó cikkeket többet nem rendelek. Modt viszont a magyar posta nem kézbesíti ki az egy hónapja már az országba beérkezett csomagokat, ezért kértem, hogy a kínában is akadozó feldolgozás miatt egy megrendelést, amit két hét alatt sem tudtak feldolgozni, talán jobb volna törölni. Erre letiltottak. Ezt egy automata csinálja. Ellentmondasz annak, amira programozva van.
2020. febr. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én kétszer kaptam vissza pénzt használhatatlan, illetve nem megbízhatóan működő elektronikai cikkek miatt. Informatikához kapcsolódó cikkeket többet nem rendelek. Most viszont a magyar posta nem kézbesíti ki az egy hónapja már az országba beérkezett csomagokat, ezért kértem, hogy a Kínában is akadozó feldolgozás miatt egy megrendelést, amit két hét alatt sem tudtak feldolgozni, talán jobb volna törölni. Erre letiltottak. Ezt egy automata csinálja. Ellentmondasz annak, amira programozva van.
2020. febr. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!