Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Utaznátok vagy sem?

Figyelt kérdés
Átruháztak rám egy 1 hetes utazást de félek a repüléstől és az utasától de attól tartok megbánnám ha nem utaznék el. Ti mit tennétek a helyemben?

2019. dec. 20. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Keresnék egy jó útitársat, a duty free-ben vennék egy üveg piát és azzal vészelném át a repülést :)
2019. dec. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Kipróbálod és rájössz, hogy nem is kell félni.
2019. dec. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Vagy lezuhantok a gcibe, és ha halott leszel legalább nem kell ilyeneken aggódnod.
2019. dec. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Attól függ hogy hová!Ha nekem az egy bakancslistás hely akkor gondolkozás nélkül elmennék mert többet nem biztos hogy lesz rá lehetőséged.Ha viszont nem tetszik a helyszín akkor én nem mennék ingyen se.Még én sem repültek soha de ha valaki felajánlana nekem egy jegyet Ausztráliába akkor simán elmennék,viszont London nem vonz így oda ingyen sem mennék.
2019. dec. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Utolsó válaszoló, minél többet utazol annál nagyobb lesz a vilaglatasod, így meg tudod ítélni hogy egy hely milyen.

A kérdező helyében biztos elmennék, a repülés pedig egy nagyon kellemes dolog, sokkal biztosabb mint egy autout, és szep is.:) jó szórakozást

2019. dec. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!