Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Green Gas Airsoft, gázt...

Green Gas Airsoft, gázt tárban hagyni?

Figyelt kérdés
Hali! Elvileg a Green Gázos pisztoly tárba a gázt benne kell hagyni ha tárolva van, mert az tesz neki jót, nem pedig ha üresen áll. Igaz ez az állítás? Személyes tapasztalat?

2019. dec. 21. 00:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Személyes tapasztalatom, hogy ha jó a tömítés, akkor tökmindegy, ha üresen áll egy jó darabig akkor se fogja ereszteni a gázt ha meg szar a tömítés, akkor meg úgyis kiereszti.
2020. jan. 2. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát, vettem új tárat, csomagból kibontva kapásból eresztett pedig a pisztolyba be sem raktam még, szóval adom el... Kicsit többet vártam tőle. Kapásból 2 selejtes tár
2020. jan. 2. 13:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért ne dobd el rögtön. Nekem pl. az army tár eresztett amikor vettem, de egy kis teflonszalag a tártalp tömítése alá megoldotta. Utána még talán 3-4-szer kezdett el ereszteni (4 év alatt) de ugyanezt megcsináltam. A kjw nem eresztett újonnan, csak később, de az is kb 2-3szor, ahhoz meg egy új o-gyűrű kellett végül. És a kjw kb 2-szer annyiba került. Ezek vagy ilyenek vagy nekem nem volt szerencsém, nem tudom. Amúgy én is legtöbbször tartottam bennük gázt, hátha segít, de én azt tapasztaltam, amit fentebb írtam. Ha jó volt akkor mindegy volt, ha szar volt akkor úgyis kieresztette a nagy részét és csak a teflonszalag/vastagabb o gyűrű segített rajta.
2020. jan. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értelek. Jelenleg a gépem kicsit haldoklik és nekem az egy picit fontosabb, így eladok amit tudok, a fegyver illetve egy szimulátor cucc. Igazság szerint ez a 1911 annyira nem is tetszett, illetve másik márkát szeretnék, lehetőleg majd Karabélyt szerintem. Jó lenne ha el tudnám adni :(
2020. jan. 2. 16:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen márka?
2020. jan. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Raven 1911. Igazából annyi a baja hogy mivel nincs nálam a csavarhúzó készlet ezért a szánon egy csavart nem tudtam vissza húzni, (amit a kakas üt meg, elfelejtettem a nevét már a dolgoknak:D) Tehát az nincs bent, illetve a tár segítségre szorul majd. 50ért tettem fel egy oldalra. De cuccot is adok mellé már ha lesz akit érdekel
2020. jan. 2. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!