Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jó estét mindenkinek! Valaki...

Kovacserik1414 kérdése:

Jó estét mindenkinek! Valaki tudná mi ez!?

Figyelt kérdés

Facebook kapcsolatos dologal jöttem.! Ki posztolok képet vagy ki írok bármi féle bejegyzést nem jelenik meg a kezdőlapon hogy más láthassa de ha az adatlapomra rá mennek lássák attól függetlenül hogy mit raktam ki de igy kezdőlapon senki 20-30 perce vártam hogy bármi féle értesítés jöjjön de semmi megjelöltem bejegyzésekbe ismerősőket baratokat ök lattak de igy kezdőlapon senki más nem látta még ez hogy van?!

kicsit bonyolultan írtam le elnézzést előre is kérlek segítsetek köszönöm



2019. dec. 22. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Talán a beállításoknál, a láthatóságnál, hogy kik láthatják a bejegyzéseidet, ott állítottál be valami speciálisat. Ellenőrizd.

2019. dec. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Még most se sikerült beallitanom de azért köszönöm minden nyilvanosan van:(

Valami tipp esetleg hogyan tudhatnam még esetleg beallitani kérlek titeket segitsetek?

2019. dec. 23. 10:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Te egyébként magyar vagy? Lehet, azért van mindez, mert a 100%-os hibamenbyiséged elriasztja őket.
2019. dec. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!