Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik pláza lesz nyitva...

Melyik pláza lesz nyitva dec.25. -én?

Figyelt kérdés
Leginkább a Westend, a Mamut és az Aréna érdekelne, de ha ismerrek olyan plázàn amu nyivta van 25.-én mondjátom légyszi

2019. dec. 23. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem.
2019. dec. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden zárva lesz karácsonykor.
2019. dec. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az üzletek nem lesznek nyitva, de a mozik/vendéglátó egységek nyitva lehetnek. Az, hogy nyitva is vannak-e gondolom az ő döntésük.

Amúgy nem törne le a körmöd a Google használatától.

2019. dec. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én komolyan nem értem. Ahhoz, hogy itt megkérdezz valamit, ki kell választanod a kategóriát, az alkategóriát, beírni a kérdést, megadni a kulcsszavakat és meghatározhatatlan ideig várni a válaszokra (már ha egyáltalán érkeznek). A Google használatához elég megadni pár keresőszót, lenyomni az entert és másodperceken belül kiadja az eredményt. Fel nem tudom fogni, hogy miért itt kell kérdezgetni olyan dolgokat, amiket sokkal egyszerűbb és gyorsabb kiguglizni. Az égvilágon semmi előnyét nem látom, világosíts már fel! :D
2019. dec. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-es! Tegyük hozzá, hogy ha nem most érkezett a Mars-Nagykáta járattal, akkor semmit sem kellene kédzenie, mert magától is tudná.

De nincs egyedül, mert minden ünnep előtt van jópár hasonló.

2019. dec. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!