Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti várjátok már a nyarat,...

Ti várjátok már a nyarat, vagy csak én vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy most volt karácsony, most jön szilveszter, de akkor is a nyár mégis más. Elmúlt a karácsony és nemtudok mit kezdeni magammal:(

Hiányzik a jó idő. Sokkal több lehetőség van pl. kikapcsolódni, mint a hidegben. Más a hangulat is. Szóval, ti várjátok? Ha igen, miért, illetve ha nem, akkor miért? :)



2019. dec. 27. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem várom. Inkább hidegpárti vagyok, meg az ellen fel lehet öltözni. A meleg ellen viszont csak otthon tudok tenni a légkondival, ha ki kell mozdulni pucéran is megdöglök.
2019. dec. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Igen, várom a nyarat, szerintem is sokkal kellemesebb. Nem kell felvenni egy rakat ruhát, ing, pulóver, sál, sapka, kapát, a sapkát meg elfelejtem, hova tettem, a sietségben nem találom, sok gond van ezzel, a cipőt, csizmát is nehezebb felvenni, bent meg külön le kell venni, de ez csak egy dolog. Sokkal kellemesebb, amikor meleg van, süt a Nap, lehet strandolni, úszni, elég egy pólót felvenni.
2019. dec. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Én a nyarat a meleg időt szeretem, már október óta a következő nyarat várom. Abban érzem jól magam. Szeretem a fényt a napsütést, a zöld természetet, a kék eget habfelhőkkel, a nyári virágokat, gyümölcsöket, a madárcsicsergést, a tücsök ciripelést, a lágy szellőt, a kevés ruhát. Mindennek jobb hangulata van, ha az idő is szép, kellemes.
2019. dec. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 MoneTaliMonolisAmo ***** válasza:
81%
Én minden időjárást szeretek a ködös időjáráson kívül, a tél meg, hasznos is nekem :D
2019. dec. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Ha jól értelmezem, akkor mi, "nyárpártiak" többen vagyunk :D
2019. dec. 27. 15:52
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Én várom a nyarat!
2020. jan. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na, már nincs is olyan sok, kb 3 hónap :DDDDDDDD
2020. febr. 24. 17:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem...ugyanis ez a nyár nem olyan lesz mint a többi eddig...se Sound, se Sziget nem lesz...csajok is bent kuksolnak sajna...
2020. máj. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát sajnos igen, de azért amit kilehet, azt megpróbálhatjuk kihozni belőle.. :/
2020. máj. 28. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!