Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Emag-nál előre fizetés?

Emag-nál előre fizetés?

Figyelt kérdés
Sziasztok emag-nál előre fizetés (bankkártyás átutalás)-mennyire biztonságos? megjön az árú? nem tudják "elrakni" a pénzt?

2020. jan. 2. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Semmi kockázat nincs benne. Az emag egy legálisan működő (tehát jogilag számonkérhető), a magyar jogot betartó (fogyasztóvédelmi szempontból számonkérhető óriási cég. Ha átverné az embereket, ki vásárolna utána ott? Senki, az ő érdekük is a legális ügyvitel.

Másrészt nem egy magánszemélynek utalsz a bankszámlájára, aki utána eltűnik a ködben, és nem az oldal felületén keresztül, ami nem biztonságos mód. Átirányítanak egy banki felületre, és a bankon keresztül történik az utalás, megfelelő biztonsági protokollok használatával. Amíg ilyen oldalakat használsz előre fizetéssel, nincs benne veszély. Az online vásárlás nem veszélyes, az online fizetés sem az, ha tudod mit csinálsz, és ismersz néhány alapinformációt, hogy tudd mi veszélyes és mi nem.

2020. jan. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

és mit csínálsz kedves 1 es ha még se küldik vissza pénzt?



Én megrendeltem náluk késkészletet, törölték a megrendelést mert nincs a térmékből

Azóta se kaptam vissza a lóvét


Mit csínáljak pubi?

pereljem be őket 10 ezer forintért?

Vagy menjek el Űllöre a kotpontjukba és ba szammszájba az első embert amikev összefutok?


Amugy az emag egy román cég

és ezzel mindent el is mondtam

2020. jan. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 húha! most nem rendeltem,mert 2 terméket néztem ki, de 2 cégtől szállitották volna, tehát, egy csomagban jött volna,de 2x kellett volna fizetni a szállítási költséget,úgy hogy most halasztottam a rendeléstet.
2020. jan. 14. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!