Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szüleim egyre többet zsarolnak...

Szüleim egyre többet zsarolnak a kedvenc sportommal, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már vagy 1 éve megy ez az egész ami óta látták, hogy nagyon szeretem csinálni. Egyszerűen mintha egy fény csillant volna meg a szemükben és rákaptak erre az egészre mint a hal a csalira. Ha bárhova menni kell és nem akarok, akkor rögtön azzal jönnek, hogy nem viszünk el és többet nem mehetsz. Nem városon belül van, szóval még a busz megoldható, de nem engednének... Szeretem ezt a sportot csinálni és nem tudnák nélküle élni se ;( Hogy jobban megmondjam nagyon bánt ez a dolog, mert szeretem a szüleimet, de ilyen szülőket, akik inkább zsarolnak vele és körömmel foggal kapaszkodnak bele ahelyett, hogy támogatnának még soha nem láttam. Csak hogy tudjátok itt most nem sakkról vagy ilyesmiről van szó, egy extrem sportnak mondható. Az elején még csak a jegyeim befolyásolták azt hogy mehetek vagy nem, amit még teljesen megértettem, de az hogy mostmár egy rossz lépésem se lehet az azért már tulzás szerintem. Mit gondoltok, mit tegyek?

(a sportot meg van azért amikor saját zsebpénzből fizetem, és soha nem említették, hogy sok lenne szóval nem hiszem, hogy azzal lenne a baj)



2020. jan. 5. 11:08
 1/5 A kérdező kommentje:
+a sport eléggé veszélyes, azaz egy rosz esés és törhet bármi vagy agyrázkódás, stb..
2020. jan. 5. 11:12
 2/5 anonim ***** válasza:

Az eszedbe sem jutott, hogy féltenek?

Ha Neked gyereked lesz,nem fogod félteni, attól, amit Te nem ismersz. de veszélyesnek tartasz?

2020. jan. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Természetesen féltenek, melyik szülő ne féltené a gyerekét? De itt most sajnos nem a féltésről van szó, ha figyelmesebben elolvastad volna, akkor tudod, hogy a féltésnek semmi köze nincs hozzá :)
2020. jan. 5. 11:58
 4/5 A kérdező kommentje:
A féltés nagyon minimálisan kapcsolódik most a feltett kérdésem válaszai közé
2020. jan. 5. 11:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Velük beszéltél már erről? Mit jelent, hogy "nem lehet egy rossz lépésed sem"? Gondolom, nem egyedül vagy, amikor sportolsz. A társaidról mi a véleményük?
2020. jan. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!