Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a következő...

Mi a véleményetek a következő gyakorikerdesek szabályzatról?

Figyelt kérdés

Egy válasz értékelésért -1 pont vagy +1 pont jár, amennyiben azt már elegen értékelték mások is ahhoz, hogy megállapítsuk, nem másokkal ellenkezőleg értékeltél-e. Ha értékelésed nem felel meg a többség értékelésének, akkor -1 pont, ha megfelel, akkor +1 pont jár, egyéb esetben nem jár érte pont.



Én nem érzem igazságosnak. Az a jó, ha beállunk a birkasorba?



2020. jan. 5. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Én azt se tudtam hogy van itt egyáltalán szabályzat.
2020. jan. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

A többség értékelése azt jelenti, hogy bármennyi troll is értékel, a felhasználók többsége még mindig arra törekszik, hogy annak adjon igazat, akinek igaza van. Ritka, hogy olyan válasszal értenek egyet, ami teljes mértékben rossz, káros. Lesz ilyen is, de arányaiban jóval kisebb lesz a hasznosság értékelése.

A troll (vagy aki bosszúból lepontoz) az, aki szándékosan ellentétesen értékel, hogy másokat lehúzzon, a válaszuk hasznosságát rontsa. Mivel ő ellentétesen értékel, ezért ő fog -1 pontot kapni, míg mások a jó válasszal egyetértve +1 pontot. Ez így értelmes.

2020. jan. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Ez már korábban is felmerült másként az 50% alatti válaszolók kapcsán.

A Már-ki nevet valaki 65%-os kétértelmű szexuális identitásra használva a nevemben írt, de én nem 65%-os vagyok. A százalék időnként hitelt ad neked, időnként nem.

Ahogyan előttem író mondta, vannak akik direkt lepontoznak, ne foglalkozz vele. Amikor nem a humor kategóriába írtam segítő választ, akkor jó esett annak, akinek írtam, megköszönte, pedig ötvenegy-két százalékon voltam csak. Másik, én egy szintén válaszolónak már sok zöldet nyomtam, még mindig 63%-on van, lehet hogy valakiknek nem szimpatikus amit ír.

Ne foglalkozz vele, időnként olvasok alacsony százalékúaktól is nagyon jó és hasznos gondolatokat, amiket mások kérdéseire írnak.

Úgy is a kérdező intelligenciájából és az értelmes társválaszolók intelligenciájából érzeni és tudni fogod hogy jó amit írsz. A többi nem érdekes.


Már-ki

2020. jan. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok nagyon belehozni a politikát, de az igen nagy hülyeség ha a többség szavaz valamire, akkor azt jutalmazzuk aki megy a többség után, aki más véleményen van azt meg büntetjük.

Ez csak erősíti a birka csordában való haladást.

2020. jan. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A Gyakori pontozása és %-olása egy vicc!


Haverom úgy trollkodott évekig, hogy a baba, meg az állatos rovatban olyan válaszokat írt, hogy: "Sok sikert a picihez!" "Remélem a kutyusod meggyógyul." Sajnálom, hogy nem sikerült." meg hasonló, felszopkodó dolgok. E miatt állandóan 80+%-os volt. Majd ezek után átment trollkodi más rovatokba, és mindenhol felpontozták, mondván ő tudja, hisz magas a %-a.


Az és, állatorvosi válaszaimat itt 0%-ra rakják, miközben a rendelőben fizetnek érte.

2020. jan. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10%

#4, 5 egyetértek.

Egyébként a demokrácia - hadd ne mondjam kik találták ki maguknak, mert a görög és római nem az volt mint ma - pontosan erről szól (habár ki tudja leellenőrizni hogy nem virtuális csalás-e az egész mint a lottó és társai), hogy a birkák többen vannak, az ő szavazatuk dönt. Ez ennyi.

A beírkálások valóban így működnek, ahogy #5 te írtad, láttam több esetben. Én azért írogatok a humor rovatban főként, mert ott egy ideig pontoktól független jó poénok mentek. Mindegy, nekem szellemi pihenés ez, máskor más.

Már-ki

2020. jan. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Amióta írtam, a 76 százalékról 73-ra ment le az enyém, he-he. Nagy ívben he-he...


Már-ki

2020. jan. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!