Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megéri kihagyni a Bleach c....

Megéri kihagyni a Bleach c. animéből a filereket? :S

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
igen mert a fillerek gagyik. a grafikájuk is xarabb mint az animének..(mert kevesebb képkocka.) amikor én naruto fillert néztem akkor kínszenvedés volt végig nézni mert mondjuk egy olyan ellenfelet akit simán legyőzött volna ha igazi rész lenne a fillerben majdnem belehalt a küzdelembe... :S (n)
2010. júl. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudom. A Narutonál nagyom meguntam a fillereket, ezért áttértem a mangára(persze követem néha a Shippiuuden animot is) :)

Bleachben nem merem kihagyni a fillereket(nem olvasom a mangát), mert pl. amikor a Csongi(ichi szinkronhangja) harcolt a Dolmány Attilával, akkor is szert tett valami erősebb képességre és ez az Attilás rész nincs benne a mangában úgy tudom :S

2010. júl. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem éri meg nézni igazából :) Felesleges... Vannak honlapok ahol a blícsből (xD) kiírják mettől meddig fillerek... pl: mikor a lányt védelmezi halálra ichigo akkor azt első 10 perc után azt mondtam menjetek az anyátokba szal ne nézd sztem...
2010. okt. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Deidara sempai ***** válasza:
NEM! :D
2011. nov. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 KAMUI ***** válasza:
Hát van pár rész ami nem jó DE vannak nagyon jó poénok is nagyon nem ajánlom hogy kihagyd :)
2013. jún. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!