Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen programokat szoktatok...

Milyen programokat szoktatok csinálni az ellenkező nemű barátotokkal (szóval nem párotok)?

Figyelt kérdés
Csak úgy érdekel, mert én pl van h elmegyek egy ilyen barátommal moziba, de van aki szerint ez gáz..kort és nemet is légyszi
2010. júl. 21. 14:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Biciklitúra, nagy séták bevásárlásokkal, DVD-zések
2010. júl. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok: 38/N
2010. júl. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
egy barátnőm szerint egy pasival kettesben programot csinálni nem lehet baráti..pedig én is szeretek velük lenni, pedig egyikünk sem aakr többet
2010. júl. 21. 14:26
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Első és második válaszadó vagyok:

a pasas akivel biciklitúrázok, séták tömkelegével, már 5 éve ismerem. Van olyan barátnője, aki a partnere is egyben. Én "csak" haver vagyok neki 5 éve.

LEHETSÉGES férfi-nő között barátság, nálam ez már 5. éve működik!

2010. júl. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Férfi is nő között lehet barátság. Csak elég érettnek kell lenni, hogy az ember ezt beismerje, és ne lépje át a határokat.


Mi voltunk mr moziban, pizzázzni, dvd- nézés, közös süti sütés, kutyasétáltatás, ittunk jégkását, chips + energiaitalozás sétálás közben.

Ja és elvittem magammal ruhát venni, teljesen ki volt akadva, mert hogy mit tökölök...:D


19L, és születésem óta vagyunk legjobb barátok a fiúval.

2010. júl. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Bicajozás, horgászás, csónakázás, dvd, csocsó, séta, ...
2010. júl. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Legtöbbször teniszezünk vagy gyalogtúrára megyünk!
2010. júl. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Funktasztikus ***** válasza:
sétálunk most abba nincs semmi gáz multkor a teszkóba kellet elkisérjemXDXD semi gáz nincs ha elmentek vkivel vhova..
2010. júl. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Funktasztikus ***** válasza:
14F
2010. júl. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

sörözünk, könyvtárba megyünk, együtt tanulunk, olvasunk, koncertre járunk, vagy csak egymás mellett fekszünk a fűben, és beszélgetünk.

én 19L ő 23F, (nekem van párom, abszolút nincs baj belőle, mert neki is van ellenkező nemű barátja)

2010. júl. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!