Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pókember és vasember végleg...

Pókember és vasember végleg meg hal, Lesz nekik új filmjük a jövőben?

Figyelt kérdés

(Igen, igen volt már más hülye kérdésem is de ezt csak azért kérdezem mert még új vagyok a Marvel filmek világában)


Pontosan film címét nem tudom elmondani és az is lehet rosszak a forrásaim de:


-Pókember meg halt a képregényben?

-Tényleg leváltják őt valami másik szereplőre?

-Ha igen akkor a filmben is más fog szerepelni?


Ügye volt a végtelen háború amiben ha jól tudom pókember meghalt (de ilyenkor véglegesen, lesz más filmje és szerepelni fog más Marvel filmekben is ?) Az előzőek kérdések voltak


Ez a kérdés tartozik vas emberre is mert ha jól tudom ő is meghalt de nem a végtelen háborúban, ott csak súlyos sebet kapott


Na a lényeg: ha meg haltak, akkor véglegesen?



2020. jan. 11. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért nem nézed meg a filmeket?

A képregényekből csak az alapokat veszik a filmekhez, nagyon kis százalékban alakulnak csak ugyanúgy az események.



Igen, van egy olyan történet, hogy Peter meghal. Már pár éve nem követem annyira az eseményeket, így nem tudom hogy most éppen él e vagy hal.


Igen, 2011-ben jelent meg egy új Pókember, aki kvázi Peter utódja. (Egyébként egy csomó Pókember/Nő van) A neve Miles Morales. (Az Irány a Pókverzum c. animációs filmben ő a főszereplő)


Jelenleg az MCU-ban Peter Parker a Pókember (Tom Holland) azt hogy később Miles is képbe jön-e azt most még nem tudni, mint fentebb írtam nem kell feltétlenül pontosan adaptálniuk. Bár nagy rá az esély, hogy később feltűnik.


A Végtelen Háborúban meghalt Peter, de a halála nem volt hosszú életű. (Badabumm)

Vasember pedig a Végjátékban halt meg, sajnos véglegesen. Bár szokták mondani hogy a képregények világában semmi sem végleges.



Ha van még valami kérdésed, szívesen válaszolok. :)

2020. jan. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm hogy válaszoltál!

Én személy szerint egyáltalán nem örülnék ha lecserélnék mert egyáltalán nem lenne ugyan az

És most rá jövök az agyammal hogy Vasember TÉNYLEG meg halt Q^Q


Egy kérdésem lenne még:

Tényleg a Sony miatt nem lesz több Pókember film?

2020. jan. 11. 11:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Igazából az elmúlt 20 évben ő már a 3. színész aki Peter Parkert játssza... Szóval már 2x lecserélték. :D

Ehhez képest a Moralleses csere piskóta. (Egyébként nagyon jó Pókember ő is, érdemes utánnanézni)


Lesznek még Pókember filmek, csak volt egy kis összezördülés a Sony (Ők birtokolják Pókember filmes jogait) és a Marvel Studios között. De ezt elvileg már rendezték és új megállapodást kötöttek. Ami azt hiszem úgy van, hogy a 3. MCU-s rész mindenképpen meglesz, valamint most már a karakter szabad átjárást kapott a Sony saját készülő filmes univerzumába. Szóval Találkozhat a Tom Hardy féle Venommal is végre. Aki ugyebár Pókember egyik legnagyobb ellensége.

2020. jan. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Osszehazasodnak a tulvilagon
2020. jan. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a végjátékot láttad volna peter nem halt meg
2020. júl. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!