Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért hallja a szomszéd néni...

Miért hallja a szomszéd néni hogy harangoznak és imádkoznak?

Figyelt kérdés
A szomszéd néni, aki kb 92 éves kérdezte tőlünk hogy miért hallhatja! Azért érdekes mert a rádiója és a TV-je mindig ki van húzva a konektorból és a néni nagyon nagyot hall! Valamikor napközben hallja de van olyan hogy az éjszaka arra kell fel! Van erre valamilyen ésszerű magyarázat?

2020. jan. 12. 12:44
 1/8 anonim válasza:
Nem lehet, hogy a templom felé nyílik az ablaka??:-)
2020. jan. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
58%
Bocsánat az ostoba poénkodásért, valószinűleg hallucinál - korral járhat, drága keresztszanyám alakokat látott maga körül az üres szobában és az nelhunyt férjével "beszélgetet".
2020. jan. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szellemi leépülés
2020. jan. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert sajnos már hívják a túlvilágon..
2020. jan. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem a közelben nincs is templom!
2020. jan. 12. 19:38
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Jajj ezt annyira imádom mikor az ilyen dolgokra egyből azt mondják, hogy csak hallucinálsz (#2)! Annó kicsi koromban én is hallottam furcsa hangokat, meg láttam is ezt-azt és akkor még el is hittem a szüleimnek, hogy csak hallucinálok (voltam olyan 4-7 éves). De később visszagondolva ezekre, már tudtam, hogy nem hallucináltam, hanem szellemeket érzékeltem (hogy pontosan kinek, vagy minek a szellemét, azt máig nem sikerült kiderítenem). A kicsi gyerekek és az idős emberek sokkal fogékonyabbak az ember feletti dolgokra, mint a kettő között lévő korúak. Hogy miért pont harangozást, meg imádkozást hall a szomszédotokban lakó néni, arra tippem sincs sajnos.
2020. jan. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 Nevetséges.
2020. jan. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7

Csak azért mert te nem hiszel benne, még lehetséges és egyáltalán nem nevetséges. Ez ugyan olyan, mint a földönkívüli intelligens élet lehetségessége. Mivel ugye a világűr végtelen (vagy legalább is felfoghatatlanul hatalmas) 1000% hogy nem mi vagyunk benne az egyetlenértelmes élet (már amennyire az ebereket értelmesnek lehet titulálni [tisztelet a sajnos nagyon kevés kivételnek]) de gondolom szerinted ez is csupán nevetséges 7-es!!!

2020. jan. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!